Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy ébredtek fel tudatos...

Hogy ébredtek fel tudatos álomból?

Figyelt kérdés
aki tapasztalta már, az írjon! egyszer csak felébredtek? vagy elhatározzátok, hogy felébredtek?

2014. máj. 15. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
A tudatos álmodás legtöbbször az ébrenléthez közel történik, így automatikusan.
2014. máj. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A tudatos álmodóknak nem a felébredéssel szokott problémájuk lenni, hanem azzal, hogy nem tudnak elég ideig bennmaradni :)


Egyébként van néhány nagyon egyszerű módszer rá, a leghatásosabb az, ha fixálod a tekinteted egy pontra. Mivel ezzel megakadályozod a folytonos szemmozgást amely a REM fázisban van, automatikusan felébredsz tőle.


Vannak akik csak szimplán eldöntik hogy felébrednek, behunyják a szemük, s miután kinyitották, már kinnt is vannak.


Ha viszont egyszer tudatos álomban találod magad, a kijövetel lesz a legutolsó dolog, amit szeretnél elérni :)

2014. máj. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én általában behunyom a szemem, és megpróbálom a valóságban megmozdítani az újjam.
2014. máj. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

becsukom a szemem és ugrok egyet,hirtelen megfordulok, magasról leugrom vagy csak hátradőlök


bár van hogy néha csak azt érem el,hogy újra játszódik az egész némi változással.az félelmetes :(

2014. júl. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Velem még talán 8 éves koromban történt az, hogy tudtam, hogy egy rémálomban vagyok és fel akartam ébredni, de sehogy sem bírtam.. megpróbaltam kinyitni a szemem, mozgatni a kezem, de valami mintha visszatartott volna. Tudtam, hogy anyukám bent pakol a szobámban (pedig ugye csukva volt a szemem, egyszerűen éreztem) ezért próbáltam neki szólni, hogy ébresszen fel. Aztán valahogy felébredtem és anyukám tényleg bent pakolta a ruhákat. Nem volt ijesztő, inkább csak kellemetlen élmény.. tehetetlennek éreztem magam. Persze a tudatos álmodásnak nem csak kellemetlen esetei vannak. Olyan is megtörtént már velem, hogy álmomban iskolába indultam, aztán eszembe jutott, hogy csak álmodok, megfurdultam és visszamentem aludni. :)
2017. febr. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!