Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Létezik hogy az agyam embereke...

Létezik hogy az agyam embereket élőlényeket alkot, amelyeket látok is? Komolyan látok!

Figyelt kérdés
Esténként néha felkelek álmomban és embereket, foltokat, állatokat látok, még 1-2 pislogásig ott vannak, de aztán ha meredtem nézem őket eltűnnek. Tényleg alkothat ilyet az agyam, hogy tényleg látom ezeket a dolgokat? Mert szerintem nincsenek ott csak az agyam képzi ezeket. De ez olyan furcsa, akkor miért nem tudok nappal is ilyeneket látni?

2014. máj. 21. 21:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Igen! Hallucináció, szóról-szóra így megesett a családunkban is. Az érintett rokon esetében szintén főleg éjjel jelentkeztek ezek és ha megmozdult, eltűntek. neki gyógyszer mellékhatás volt, de az orvos elmagyarázta, az agyban kémiai folyamatok eredménye az ilyesmi.

Ha nem szedsz semmit, ami ezt indokolná, akkor menj el egy kivizsgálásra.

Ezotéria kategóriába írtad, szóval gondolom, nem erre számítottál, de ez baromira nem az álomfejtés témaköre. Menj orvoshoz!

2014. máj. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%
nem tudom milyen újfajta cuccot találtál, de az biztos hogy ütős!
2014. máj. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
ne ijesztgessetek, én azt hittem ez normális dolog, hogy másnak is vannak ilyen hallucinációi? De ez mi? Meg miért álmodok ilyet erősen vagy miért látom ezeket a dolgokat? Meg mit tud csinálni velem az orvos?Ad valami dilibogyót?
2014. máj. 21. 22:18
 4/15 A kérdező kommentje:
ja és nem szedek gyógyszereket.
2014. máj. 21. 22:19
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

Vannak mentális betegségek, amiknek velejárója a hallucináció (te tudod, van-e ennek esélye), de sok fizikai dolognak is lehet tünete, amiket mindenképp ki kell vizsgáltatni. Epilepszia, daganatos betegségek, migrén, fejfájással járó betegségek. Egyes források szerint a cukorbetegségnek is tünete lehet.

Ugyanakkor lehet ártalmatlanabb dolgok jele, pl alváshiány, vagy alvászavar (tehát nem alszol elég mélyen/jól, és az agyad fáradt), vagy alkohol, vagy energiaitalok túlzott fogyasztása, túladagolása.

Amit meséltem az első hsz-ben, ott a rokonom rákos volt, és az arra kapott kezelés mellékhatása volt ez.

Egy barátnőm 25 évesen kezdett hallucinálni, kiderült, hogy az egyik agyába vezető ér el van nyomódva csontkovács kalapálta ki.

Szóval tényleg sok minden lehet de egy biztos: nem ezoterikus dolog, valamilyen fizikai oka van.


Én azt javaslom, vizsgáltasd ki magad.

2014. máj. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Normális jelenség, ne csinálj belőle (szerintem) ügyet.

...

Azt jelenti, hogy kevésbé vagy lezáródva, mint a többiek (akik orvoshoz küldenének).

2014. máj. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nemzetség már mindent anyagi (materiális) alapon igyekszik megmagyarázni, értelmezni.


Nem tudnak, nem értenek...jutalmukat veszik.

2014. máj. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
súr, nem kell ennyire misztikusan fogalmazni, elég lett volna ha azt írod hogy a 6. csakrája kezd harmóniába lépni, a többi energiaközpontjával a testben, és a megfelelő energia áramlása miatt, lát olyan dolgokat, amit egy ilyen képességgel rendelkező ember nem fog látni!
2014. máj. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kedves Súr, bár nem tudom, mit jelent az, hogy "le vagyok záródva" (és hogy őszinte legyek, nem is érdekel, tény, hogy a hallucináció fizikai tünet aminek fizikai okai vannak. Szerintem felelőtlen és buta hozzáállás nem orvoshoz menni egy ennyire nem hétköznapi tünettel. Ezotéria ide vagy oda, de lebeszélni valakit az orvosról... nekem ez a "lezáródás".
2014. máj. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ne aggódj nem te vagy az egyetlen akinek ilyen tünetei vannak vagy akár mi is ez..Én is látok ilyen lényeket úgymond,de sosem félek tőlük vagy hasonló.

Igazából néha szeretem amikor szines csillagokat látok a fejemben,de még nappal is.Legtöbbször este..De ha téged ez zavar,vagy bármi más menj nyugodtan orvoshoz ott kapsz rendszeresen tablettákat vagy miket és 1-2re elmúlik.

Néha én is egy kicsit berezelek amikor démonokat látok XDD

2014. júl. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!