Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Könyvek, amelyeket mindenképpe...

Könyvek, amelyeket mindenképpen el kell olvasnom? Könyvek, amelyek megváltoztatták az életed vagy megváltoztattak benned sok mindent?

Figyelt kérdés
:) Köszi!
2011. ápr. 7. 12:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

:) ...Szerintem azt erdemes elolvasnod, amiröl Te ugy gondolod, ezt erdemes. Es erdemes mindenböl, amit olvasol, kiszürni ami Neked hasznos!!


Szerintem annak "valtoztatja meg az eletet", aki addig nagyon ellentetesen elt azzal a szemlelettel. pl. van olyan ismerösöm, akire a Titok c. könyv nagy hatassal volt, csak azota foglalkozik hasonlokkal, de aki addig is komolyabban kiismerte magat a temaban, annak alt. nem sok ujat adott.

2011. ápr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Stephen King: Az

Stephen King: A rémkoppantók

The Corporation

Frank Herbert: A Dűne

2011. ápr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

E attól függ, hogy mi foglalkoztat téged. Illetve mi az, amire választ keresel.

Ne röhögjetek, de nekem az egyik legfontosabb könyvem az Elfújta a szél volt. A film egy nyálas szörnyűség, el se akartam olvasni a könyvet, de miután elolvastam imádtam.

Popper Péter összes könyvét szeretem.

Szépirodalomban pedig még a Száll a kakukk fészkére a kedvencem, csak szörnyű a vége.

2011. ápr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszi! Még várok válaszokat! Érdekel az ezotéria (direkt ide írtam a kérdést, ide is:)) meg a pszicológia is érdekel. De másfajta ötleteket is várok.
2011. ápr. 7. 14:41
 5/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezotériában nekem Popper volt az etalon, és most is az. Mert ő az ezotéria és a pszichológia határán egyensúlyoz, és jól csinálja. Élvezet olvasni, mert örök emberi problémákról ír. Nekem nagyon sokat segített. Előadásain is voltam, nagyon sajnáltam, amikor meghalt.

Popper nem elfogult illetve nem teljesen elkötelezett semmilyen ezoterikus irányzattal szemben, sőt józanul és kritikusan nézi a divat-ezotériát, és ez nagyon jó, szerintem.

Úgyhogy én őt ajánlanám neked.

2011. ápr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez változtatta meg legjobban az életemet.


Felsőoktatási felvételi tájékozató.

2011. ápr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ajánlom Osho bármelyik könyvét, de főleg a Bátorságot, és az Urantia könyvet (ha bírod olvasni :)

[link]

2011. ápr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
a felsőoktatási felvételi tájékoztatón már túl vagyok.. kellene valami plussz, tudod..
2011. ápr. 7. 17:16
 9/20 anonim ***** válasza:

Ezoteria es pszichologia, nekem is e 2 az erdeklödesi területem, es ezek voltak ram nagyobb hatassal:

Eric Berne: Emberi jatszmak, Sorskönyv (de biztos a többi is jo),

Thomas Gordon könyvek (emberi kapcsolatokrol, gyereknevelesröl)

Donald Walsh: Beszelgetesek Istennel


Es szerinted, Kerdezö?


1.

2011. ápr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Richard Bach: Illúziók.


Amit okkultistának el kell olvasni: Agrippa levelei, Eliphast Levi művei, Dante: Isteni színjáték. :)

2011. ápr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!