Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért nem akar velem kommuniká...

Miért nem akar velem kommunikálnina tudatalattim?

Figyelt kérdés

Fél éve foglalkozok tudatos álmokkal, szerettem volna jobban megismerni magam. 6 hónap alatt kb. 20 alkalommal sikerült a felismerés, de mindössze kétszer kaptam választ a kérdéseimre, egyszer azt álmodtam, hogy egy idegen férfi pitét hoz fel nekem a lakásomhoz, de én mindig csak a kulcslyukon keresztül merem nézni és az egyik szereplő az álmomban elárulta, hogy ez egy szexuális álom, a sütemény jelképezi magát az aktust és én félek tőle. A másik álmomban pedig nem emlékszem a cselekményre, szörnyek elől bújkáltam és halálra szekáltam, fenyegettem az álmom egy tagját, mire elmondta, hogy attól félek, hogy teherbe esek, ezt jelenti ez az álmom. A további álmokban egyszerűen az történt, hogy megkérdeztem, hogy "Mit jelent ez az álom" és mindenki elkezd előlem menekülni, próbál kitérni a válasz elől. Gyakran utánuk szaladok, megverem őket, ordibálok, kiabálok, de nem válaszolnak. Ma is ez történt. Egy dokinál voltam, aki elhivott engem enni egy hamburgert. Útközben leesett, hogy álmodok. Amint megkérdeztem, hogy mi ez. A kis "randinak" rögtön befellegzett, mert amint a doktor rájött, hogy tudom, egyből rémülr arcot vágott, sarkon fordult, de én utána mentem. Azt mondtam neki: Elegem van, hogy mindig erőszakoskodnom kell és harapófogóval kihúzni az információkat, nem kell elmond, hogy mit jelent ez az álom, csak azt mond meg miért nem vagy hajlandó beszélni velem, hisz egyek vagyunk, Tudatalatti.

Erre azt mondta:"Fáradt vagy, ki kell pihenned magad, ne foglalkozz ezzel." Olyan mérges lettem, hogy felébresztettem magam(ezt is megtanultam, hogy hogyan kell)

Mit jelentsen ez?


2014. máj. 26. 00:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Annyit fűznék hozzá még, hogy a cselekményeket se tudom befolyásolni, hiába koncentrálok, az esetek 10%-ba történik az, amit akarok. Egyszer sikerült berepülnöm egy egész tavat, de máskor mindig leesek, mielőtt még szeretném.
2014. máj. 26. 00:43
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem értek ahhoz hogy hogyan idézzük elő a tudatos álmokat, nekem alapból jönnek.

De az az észrevételem a leírtaidból, hogy túlságosan akarod. Egy kicsit ellentmondásos persze, de ha nagyon akarod akkor nem jön össze, engedd hogy a dolgok lefollyanak és fejtsd meg a jelentését amikor felkeltél. Mivel a te álmod, a te gondolkozás módod alapján készül, így annyira nem is nehéz kitalálni mit jelent.

2014. máj. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

sütemény inkább azt jelenti hogy valaki csak randizni akar veled és bókol, de te félsz tőle igy nem lesz semmi

szörny is félelmet és szenvedést jelent

teherbeesés=félelem a változástól, jövötöl, felelösségtöl

Mindenki menekül = az embereknek nem tetszik az attitüdöd, mégha erös ember is vagy és nem akarják megosztani az érzéseiket veled

Orditasz kiabálsz azt jelenti követelsz valamit, megversz vkit azt jelenti agressziv vagy

Orvos viszont jót jelent, valami tudást, reményt amibe kapaszkodhatsz, és kimenekülhetsz ebböl az állapotból.

Azt mondta fáradt vagy azt jelenti nem tudod megtalálni a jót, és meglátni az életben a jó dolgokat... de azt is hogy kimerült a reményed a félelemtöl, és azt mondta hogy ne foglalkozz ezzel azt jelenti ne foglalkozz a világgal, vond el tölük a figyelmed és a jó dolgokat keresd.

Hogy dühös lettél tagadást és elutasitást jelent, nem akarsz hallgatni erre, pedig ez jót jelent.

Tisztában vagy az érzéseiddel egy adott hangulatban csupán ennyit jelent egy tudatos álmodás.

Csökkentsd a stresszt, szeress, légy boldog, gondolj jót másokról, probálj megnyilni és nézz magadba sztem, akkor minden meg fog oldódni.

2014. máj. 26. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az mindig kommunikál veled, és nyilván különböző elhárító mechanizmusokban fel is lelhető! max nem tudod értelmezni avagy személyiségstrukturától is függ, kinél milyen jellegű és erősségű énvédő funkciókat találunk. Lehet h te most éppen elég passzív korszakban vagy :)
2014. máj. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"az mindig kommunikál veled ... max nem tudod értelmezni"

Egyetértek. A tudatalattid folyamatosan küldi az infókat neked, csak nehéz értelmezni őket.

Azt viszont nem értem, hogy ha tudatosan akarod befolyásolni az álmaidat, akkor miért várod, hogy az egy tudatalatti üzenet legyen? Olyan, mintha valakitől választ várnál egy kérdésre, de előtte leírnád neki, hogy mit mondjon.

:)

2014. máj. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!