Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szörnyű álmom volt az éjjel,...

Szörnyű álmom volt az éjjel, vajon mit jelent?

Figyelt kérdés

Zavarosan indult, menni akartam valahova és a bőröndöm már össze volt csomagolva. Majd mikor feleszméltem eltelt majd egy nap és a párom mondta, hogy mi volt vbelem nem voltam beszámítható, mintha megőrültem volna és én semmire nem emlékeztem. Majd kiderült meg akartak mérgezni és majdnem megöltek. Megkerestem a fickót, aki ezt akarta velem tenni. Magas, barna hajú, fiatalabb férfi volt. Egy ceruza volt a kezembe és összeszurkáltam az arcát, majd miután hívtam a rendőrséget lefogtam és még közbe vertem őt, dühös voltam. Miután elvitték, felhívtam apámat, hogy elmondjam mi történt. Telefonba röhögött, mikor panaszkodtam, majd rám csapta a telefont. Erre keltem fel sírva. Azt tudni kell, hogy apámmal nincs semmilyen kapcsolatom, próbáltam és nem is lesz sajnos...

Nagyon a hatása alá kerültem ennek az álomnak, hihetetlen intenzív volt. Vélemények?



2014. máj. 28. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Én mérnök vagyok, hiszek abban, hogy álmunkban szabadon szárnyaló gondolatainkat, vízióinkat érdemes elemezni.

Szerintem:

Párod csak kompromisszumos választás, néha úgy érzed hogy saját lábadra kellene állnod, nem érzed magad mellette biztonságban sem, aki meg tetszik neked, abban nem bízol, sőt még rosszat is kinézel belőle. Vágynál a szülői támaszra (pl. hazaköltözve átgondolni a jövőt), de már álmod mutatja neked, hogy ennek nincs realitása.

2014. máj. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem pályát tévesztettél, nagyon durván beleláttál az álom alapján a fejembe. Szerinted mit lehet tenni ?
2014. máj. 28. 16:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt,hogy a környezetedben nem jó emberek vannak,akik akadályoznak az életben a tovább jutásban.Nekem a barátod is gyanús.Jó társ mellett nem álmodunk ilyeneket.41/N Hidd el az álmok jó iránytűk.
2014. máj. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!