Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két egymást követő éjjel,...

Haramia kérdése:

Két egymást követő éjjel, egész éjszaka szörnyű menstruációszerű fájdalmak (has-, derék-, és csípőfájás, ami kisugárzik a lábba is). Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

Délelőtt enyhül és napközben teljesen elmúlik, de amint lefekszem picit megint érzem már a csontokban. Magne B6-ot szedek, de semmit nem használ. Éjjel annyira fáj, hogy sírógörcsöt kapok, wc-re járok, hogy nem vérzek-e, nem tudok aludni...Valakinek volt hasonló, mitől és mit tett ellene?


26 khm


2011. márc. 28. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem mentél még az orvoshoz el? Ne itt kérdezösködj, hanem fordulj szakemberhez. (Szerintem valószinüleg idegbecsipödés, de lehet fenyegetö vetélés is)
2011. márc. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy tágulnak a csontok, nyúlnak az ínszalagok, készülődik a tested a szülésre...ami nem baj, nekem is volt ilyen de engem nem viselt meg annyira, persze lehet hogy neked alacsonyabb a fájdalomküszöböd.

De ha tényleg ennyire fáj ahogy mondod az nem biztos hogy jó mert lehet jóslófájás is, viszont nem lenne jó ha még megszületne a baba, mert még nagyon picike.

Szerintem menj el orvoshoz, és akkor legalább megnyugszol

2011. márc. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy hete voltam vizsgálaton, teljesen rendben volt minden, zárt méhszáj. Napközben most sincs gond, sosem volt vérzés se, nem is mozgásnál jelentkezik, hanem pont ellenkezőleg éjjel fekvésnél, ezért nem gondoltam arra, hogy bármi komoly baj előjele lehet, csak gondoltam aki már átélt hasonlót tudja mitől van vagy mire enyhül, ezért írtam a kérdést. De azért biztos, ami biztos alapon holnap dokihoz is elmegyek és köszönöm a gyors válaszokat!
2011. márc. 28. 18:06
 4/7 ketteske ***** válasza:
Én mindeképp orvoshoz mennék. Írd majd meg, hogy mi van veletek!
2011. márc. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az az igazság hogy a méhszáj egy hét alatt is elkezdhet tágulni, nekem egy hét alatt lett C0 ról C7 es, azaz zártból egy újjnyi, de akkor már 36 hetes voltam, szóval nem volt akkora baj.
2011. márc. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen mensi szerű fájdalmaim az első 4-5 hónapban voltak, én is állandóan a wc-re rohangáltam éjjel, hogy nem e vérzek. Ez főleg frontos időszakban és teliholdkor fordult elő. Persze mondtam az orvosomnak, aki magnézium citrátot javasolt 3*1-et. Ebben sokkal több a mg, mint a magne b6-ban. És recept nélkül is kapható. De előfordult, hogy a magnézium se segített így kétszer vettem be 1-1 szem nospát, és az jó volt. Kérdeztem a dokimat, hogy nem e rosszat csináltam vele, mert olvastam, hogy ellazíthatja a méhszájat is, de azt mondta, hogy ennyitől még nem nyílik ki a méhszáj, de görcstől már hamarabb. Azóta csak néha érzek enyhe mensi szerű görcsöket, de ezek már nem annyira erősek, de ilyenkor mindig beveszek egy magnéziumot és elmúlik. A 36. hétig lehet szedni. De mindenféleképen említsd meg az orvosodnak, hogy görcsölgetsz éjszaka.

31. hetes kismama

2011. márc. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

voltam dokinál a problémával, megvizsgálta a méhszájat, teljesen zárt, azt mondta mindent rendben lát, semmi jele fenyegető vetélésnek. Tanácsolni annyit tud, hogy szedjek több magne B6-ot, ha továbbra sem enyhül ez az éjjeli fájdalom.

Úgyhogy nagyon örülök, hogy semmi baj, kicsit elszomorító, hogyha tényleg ennyire alacsony a fájdalomtűrésem :S de remélem hamar kifészkelődi magának a helyet baba és akkor picit könnyebb lesz :)

2011. márc. 30. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!