Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha tudnál tudatosan álmodni...

Ha tudnál tudatosan álmodni miket álmodnál?

Figyelt kérdés
Vagy ha esetleg már tudsz miket szoktál kipróbálni, csinálni?

2014. máj. 31. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Végig k.rnám a fél várost...
2014. máj. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Azt álmodnám, hogy szalonnabőr vagyok! :))
2014. máj. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Repülni legtöbbször, de bármit amihez kedvem van.
2014. máj. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Régen sokszor álmodtam tudatosan, manapság már nem foglalkozok vele annyit, így egyre ritkábban jön elő. Az első válaszoló mondanivalójában van igazság :D Azon kívül szeretek repülni, falakon átmenni (nagyon durva érzés), + világokat teremteni. Van, hogy tudatában vagyok hogy álmodom, de direkt csak sodródok az álommal, mert kíváncsi vagyok hogy mi lesz a végkifejlet.
2014. máj. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Én tudatosan szoktam álmodni gyakorlatilag már minden megvolt mostanság inkább csak alszok álmomban is, amikor rémálmom van és tudatomra ébredek, akkor mindig visszafekszek gondolván arra, hogy egy unalmas baro...marcú már megint meg akar ijeszteni.
2014. máj. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj! Ha tudatosan akarsz álmodni legyél szkeptikus én már annyira szkeptikus vagyok, hogy puszta létezésében is kételkedem tehát, amikor álmodom tudom, hogy nem valós világban vagyok, mert oda figyelek a részletekre így hamar tudatomra ébredek. Például, ha repülök álmomban hamar észre veszem, hogy ez csak egy álom, mivel nincs szárnyam és a valóságban ez nem lehetséges segédeszközök nélkül, de sokszor azt álmodom, hogy egy online játékban vagyok, mivel sokat játszok ilyen játékokkal gyakorlag játék függő vagyok tehát, amikor egy játékban vagyok azonnal feltűnik, hogy az nem a valós világ. :D
2014. máj. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Én most azzal a fiúval,aki tetszik,mindenféle Földöntúli kalandokba keverednénk,,és földibe is.
2014. jún. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Szerelmet álmodnék és orgazmusokat.

Vagy valami nagyon elvontat amit aztán megfesthetek, hogy híres legyek :D

2014. jún. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
ennyi önös érdekű fa sz válaszolót, látszik azt élnék ki álmaikban amit a valóságban nem tudnak elérni.
2014. jún. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem hogy miért önzőség, ha álmomban repülök, vagy éppenséggel szexelek egy a valóságban nem is létező általam teremtett személlyel. Igazából a valóságban "magammal csinálom", ráadásul senkinek sem ártok vele.


Miért te mit tennél/szoktál tenni álmodban? :)

2014. jún. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!