Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » álom levesben főtt menyasszony...

álom levesben főtt menyasszonyi ruháról, mit jelent?

Figyelt kérdés

Az álom arról szólt, hogy egy ünnepségre kellett mennem. Az ünnepség előtt próbálgattam egy fekete ruhát, de nem volt jó a méret. Emberek voltak körülöttem, beszélgettek, de senkinek nem tűnt fel hogy én ott öltözködök. Aztán hirtelen a fekete ruha helyett már egy fehér (menyasszonyi)ruha lett. Az apukám nagynénje pedig épp húslevest főzött nagy edénnyel, az edény alatt úgy lobogott a tűz, hogy az edény feléig felértek a lángok. A ruhát egyszercsak fogta, és belerakta a levesbe. Én pedig elkezdtem pánikolni, hogy mindjárt indulnom kell, de nem fog megszáradni a ruhám, sőt érezni fogják az emberek rajta a húsleves szagát.

Mit jelenthet ez az álom?



2014. jún. 2. 11:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmit az égvilágon.
2014. jún. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!