Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a félelmetes...

Mit jelenthet ez a félelmetes álom?

Figyelt kérdés
álmomban egy ágyon feküdtem,ami felett egy nagy tükör volt. a tükörben pedig emberek feküdtek koporsóban. nagyon meg ijedtem,erre kinyitották a szemüket és engem néztek s észre vettem,hogy én is koporsóban fekszem,nem pedig ágyban. felriadtam,nagyon rossz volt.

2014. jún. 17. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:

zsírosat vacsoráztál vagy berúgtál:)


Én olyankor szoktam ilyeneket álmodni:)


Valami keringési rendelleneséged volt szerintem. Az agyad nem kapott elég vért.

2014. jún. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Lehet hogy horror filmet néztél vagy nehéz ételt ettél vacsira.
2014. jún. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én nagyon hiszek a szellemekben, és az álmodat lehet hogy valami szellem okozta ( utalni akart valamire ) . Vigyázz magadra . De az is lehet, hogy a ház van elátkozva ( velem is fordult elő olyan a régi házamban, hogy a villanyok fel-le kapcsolódtak és én pedig kirohantam a házból. Amikor másnak beszéltem róla ,röhögött rajta szóval hiába mondtam el akárkinek, mindenki azt mondta hogy csak álmodtam)De mióta elköltöztem azóta minden tök jó :)
2014. jún. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Legközelebb gondolj a szerelmedre amint egy tengerparton romantikáztok :D Nekem a rossz álmok ellen ez mindig bejön.
2014. jún. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat,majd odafigyelek,hogy mit vacsizok :)

a horror filmektől szerencsére nem szoktam rosszat álmodni és a ház biztos,hogy nincs elátkozva,én nem tapasztalok hozzád hasonlót :) de azért vigyázok magamra!

2014. jún. 17. 21:48
 6/8 anonim válasza:
:))))))))))))))) Mostanában már nem is álmodsz ilyet?
2014. jún. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem is valami szellemtett, esetleg valaki szellentett.
2014. júl. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2014. júl. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!