Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet? Félelmetes és...

Mit jelenthet? Félelmetes és jó érzés egyszerre, de nem értem.

Figyelt kérdés
Valamelyik éjjel a barátommal álmodtam, aznap délután találkoztunk és mondta hogy velem álmodott, elmesélte hogy mit, én is elmondtam neki hogy én mit álmodtam és teljesen úgy tűnt, mintha az ő álma lett volna az enyém folytatása. Azaz én nem tudtam a történet végét, mert felébredtem, ő viszont azt nem tudta mi a történet eleje, csak sejtette. De így hogy elmondtuk egymásnak mindketten megvilágosodtunk. Az is érdekes volt, hogy én kb fél 2 felé ébredtem fel, ő pedig a munkája miatt nagyjából akkor feküdt le és aludhatott el.

2014. máj. 22. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Belemagyarázás.
2014. máj. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

vagy véletlen mert lehet mindkettőtöknrk ugyanaz a célja ezért te álmodtad az elejét de ő magabiztosabb és megmerte álmodni a végét.


itt volt hogy a gyikon ugyanazt álmodtam mint egy "anonim"hozzászóló csak én nővel ő pasival.

24F

2014. máj. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Álmunkban gyakran kapcsolatba kerülünk más dimenzióval.

Sok fajta álom létezik.Van, ami pusztán agyszülemény, semmi jelentősége, csak feldolgozza az agy a napi eseményeket.De vannak jósló álmok, tanító jellegű álmok és közös álmok is, amik akkor keletkeznek, mikor a tudatunk képes betekinteni más dimenzióba.Ez néha olyan is lehet, mint egyfajta párhuzamos valóság.Előfordulhat, hogy ismerősöd is ott jár álmában, ahol te és összetalálkoztok, egy történetben vagytok.ez nem is olyan rendkívül ritka, csak nem sokszor derül rá fény, mivel nem minden nap beszélik meg az emberek az álmaikat általában.


De van itt egy kis érdekesség, így talán könnyebben érthető lesz:

[link]

2014. máj. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!