Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nem tudom hogy de megálmodtam...

Nem tudom hogy de megálmodtam a jövőt először azt hittem nem lehetséges. Később viszont megint meg történt és nem tudom hogy hogyan tudnám kezelni és mi ez a dolog?

Figyelt kérdés

2014. jún. 21. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Előfordul időnként hogy álmodsz valamiről és az egy idő után megfog veled történni. Ha véletlen álmodtál erről akkor szerencsés vagy. De ha mondjuk terveztél valami programot mondjuk mára és megálmodtad hogy ez így lesz akkor elképzelhető hogy pont úgy fog alakulni ahogy eltervezted mivel te magad tettél érte!
2014. jún. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is álmodtam már meg kétszer, előfordul ilyen szinte mindenkivel, ezek a jósálmok.
2014. jún. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te vagy a kiválasztott!
2014. jún. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszer azt álmodtam, hogy másnap felhős lesz az idő, és tudom, hogy hihetetlenül hangzik, de tényleg az volt.

Mekkora erre az esély?

2014. jún. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem egyszer álmodtam már hanem többször és igen volt olyan pl amikor azt álmodtam hogy a egyik foci meccsen állon vágnak és azt is megálmodtam hogy ki ellen játszunk. De azonban 1-hét múlva történt meg most azt álmodtam meg hogy összejövök azzal a lányal aki már jó ideje tetszik nekem és ez is be jött tegnap mondta hogy szerelmes belém és hogy randizni akar velem.
2014. jún. 22. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!