Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges dolog a vámpírrá...

Lehetséges dolog a vámpírrá változás?

Figyelt kérdés
Rengeteg ehhez hasonló kérdést olvastam és nem tudom, h nekik ez sikerült-e vagy nem... egyáltalán lehetséges-e

2014. máj. 5. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Ahogy drága apám mondaná erre nevetve: "Minden lehetséges, mint az ausztira lottón!" :D :P
2014. máj. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Bocs, nevetés közben elgépeltem: Ausztria, így helyes! :D
2014. máj. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
persze, hogy lehetséges elméletileg a gyakorlatban viszont már döcögös.
2014. máj. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Utolsó! H érted h döcögős?
2014. máj. 5. 22:01
 5/13 anonim ***** válasza:
Természetesen lehetséges. Kell hozzá egy dél-amerikai nőstény denevér petéje, egy hím spermája. Ezek ketten találkoznak, s vámpírrá válnak.
2014. máj. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Meg kell idézned egy "nemes" szinten lévő vámpírt az 5. dimenzióban lévő déli területről (ott nem ilyen selejtek vannak csak azért mondom ,hogy a déli részéről idézz),majd zárd le a pincébe a megidézett vámpírt és éheztesd ki!Ha ezt elvégezted akkor már biztosra veheted(akármilyen a véred) megharap és a méregfogából fecsgendezett méreg vagy beépül a szervezetedbe, és átalakulsz az alárendeltjévé, vagy a sok vérveszteségtől meghalsz és egy ilyen lényt engedsz a világra ezzel szabad utat engedve neki ,hogy mindenkit lemészároljon.Megidézni csak saját felelősségre!!!/Tapasztalat/
2014. máj. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Crussader válasza:

Persze,hogy lehetséges.:)

Holywood-ban... :)

2014. máj. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A vámpír (nospheratu) egy élőkből táplálkozó kísértet, ahhoz, hogy átváltozz meg kell halnod és elég erősnek kell lenned, hogy visszagyere. Ez marha nehéz ügy.

Persze élők is megcsapolhatnak másokat, de mindkét esetben komoly túlvilági erőre lenne szükséged amit a rengeteg csaló és mutatványos közt szinte lehetetlen beszerezni.

Ha azonban vámpír leszel és túl gyenge egy ember vagy állat elejtéséhez (ilyen is van) kénytelen leszel az élet lenyomatával beérni, ami konkrétan salakot jelent.

2014. máj. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mari tevagy 4-szer?
2014. máj. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok kretén
2014. máj. 7. 07:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!