Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Normális ha furcsán érzem...

Normális ha furcsán érzem magam ettől az álomtól? Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Furcsát álmodtam, emiatt furcsán is ébredtem. A nagymamámmal voltunk a temetőben, annál a sírnál, ahová a nagypapám, és a dédszüleim vannak temetve. Találtunk rajta egy csomagot, amit miután kibontottunk, egy elemeire szedett karácsonyfát találtunk benne, díszekkel, talppal, meg levéllel. Elkezdtem összeszerelni a fát, a talpat, feldíszítettem, megnéztem a levelet, amiben gyerekrajzok voltak, meg szöveg is, amit elolvastam, de már nem emlékszem rá hogy mit írtak. Félrenéztem, és a fa eltűnt, úgy ahogy volt a sír tetejéről. Utána ébredtem fel, és azóta is elég furcsán érzem magam. Mit jelenthet ez az álom?

2014. jún. 26. 06:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű az álom jelentése, többes.

Három részre tudnám bontani.

1.: Vigyázz az emberekkel, mert most könnyen rászedhetnek. Különösen a tolvajoktól kell félj. (Legyen ez kézzel fogható tárgy eltulajdonítása vagy szellemi meglopás.)

2.: Reménykedsz valamiben, ami úgy is fog történni, jelenti ez álmaid beteljesülését.

3.: Vagy utazni készülsz vagy viszontlátod egy régi ismerősöd.

2014. jún. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínű, jósló álom, vagy üzenet jellegű.Úgy tudnám megfogalmazni a jelentését, hogy kapsz is valamit, meg nem is.Tehát, ha most valami üzletet tervezel, például el akarsz adni valamit, vagy vársz valami nagyobb jelentőségű dologra, vagy tervezel ilyesmit, akkor légy óvatos,mert veszíthetsz is valamennyit a dolgon.

Magyarán, kapsz valamit, amiben nem biztos, hogy teljes lesz az örömöd, mert benne van a veszteség vagy becsapás, csalódás lehetősége is.

2014. jún. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A tegnap nap folyamán tényleg történtek velem furcsa dolgok, amik az utóbbi időben nem voltak jellemzőek. Tényleg kaptam olyan ajánlatot, ami nem feltétlen lett volna kockázatmentes, és tényleg van olyan dolog, ami manapság mindennél fontosabb lenne hogy összejöjjön, bízom is benne, és jelek ígérkeznek rá hogy talán sikerül. :)
2014. jún. 27. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!