Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik az álom pelenkázótáskád...

Melyik az álom pelenkázótáskád, ha bármelyiket megvehetnéd? Lehet ez sima táska is amit annak használnál.

Figyelt kérdés
köszi
2013. febr. 10. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Én egy egyszerű Budmil oldaltáskát fogtam be pelenkázótáskának. Ez is csak egy dolog, amit méregdrágán el lehet adni.
2013. febr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én kínaiban vettem egy táskát! 3000 volt a neten ugyan ez 15000! Igaz nem kifejezetten annak van tervezve de nagyon szép pillangós! Imádom, minden belefér!
2013. febr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Decemberben a kismama újsághoz adták ajándékba pelenkázótáskát, (1000ft volt újsággal együtt) és imádom!

Kisfiúknak kék, lányoknak rózsaszín.


Itt a linkje


[link]

2013. febr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia, én használtan teszveszen vettem egy babymoovosat, rengeteg zsebe, rekesze van, takarótartó stb! Annyi pénzt megért, én most is ezt venném....
2013. febr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a babakocsihoz járt.
2013. febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen volt/van, még színben is stimmel:

[link]

Én imádtam. Van hozzá egy kisebb tasak, amibe beleraktam az igazolványokat, fontos papírokat. Annyi rekesze van, hogy pelenkázó tatyó és retikül volt együtt. Elôtte volt egy Avent pelenkázó hátizsákunk, de sajnos ellopták és akkor vettük a fentit.

2013. febr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ez az én álom pelenkázótáskám. Minden színben szeretnék hozzá előlapot is. Soha, de soha a büdös életben nem adnék ki 20.000 Ft-ot érte. Plusz nincs annyi cipőm és ruhám, hogy cserélni kellene az előlapot az öltözetemhez. :-) De azért szép!

2013. febr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


nekem ilyen van és szeretem

2013. febr. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!