Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez alvásparalízis, vagy csak...

Ez alvásparalízis, vagy csak sima álom?

Figyelt kérdés
Szoktam azt álmodni, hogy elvisznek, elrabolnak és ordinálni, vagy futni akarok de nem tudok. Az ordibálás olyan mintha suttognák a futás pedig mint egy szuper lassított felvétel(pl egyszer kb 10 métert kellet volna futnom és mégis nagyon távolinak tűnt) Mikor kiabálnom kell általában mindig tesóm a megoldás, tehát neki kellene szólnom, hogy segítsen. Ez alvásparalízis?
2012. aug. 13. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem,mert az alvásparalizis sokkal rosszabb...:) Amúgy meg majdnem mindenki úgy van,hogy álmában nem tud gyorsan futni...olyan nehéz,mintha + még téglákat kötöztek volna a lábadhoz...ezek csak rémálmok...
2012. aug. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! Most hogy modnod tényleg olyan, mintha téglát kötöztek volna a lábamhoz. Ja és sokszor álmodom, hogy tudok repülni csak egy kicsit. Olyan, mintha nem lenne gravitáció, vagy csak nagyon kicsi. Tehát nem repülni tudok inkább csak lebegni. Na de ez már lényegtelen. :D
2012. aug. 13. 20:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Hm...próbáld ki a tudatos álmodást,és akkor már nem csak lebegni fogol,hanem repülni..sőt..falakon átmenni stb. :D
2012. aug. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Olvastam már róla de nem könnyű + félek, hogy ha elsajátítanám a képességet akkor mindig az álomvilágba akarnék élni és a valűságot összekeverném az álommal... Míg álmomba simán azt csinálok amit akarok addig a valűságban ez nem így v an. És lehet, hogy sok idő után talán összetéveszteném a kettőt. Tudom, hog yle lehet ellenőrizni álmomba hogy álmodok e vagy sem, de mi van ha nem ellenőrzöm mindig
2012. aug. 13. 20:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Hm...te tudod...na meg úgy tudom,hogy a tudatos álmodással megnől az alvásparalizisok esélye is...:D
2012. aug. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Erről még nem halottam. Bár engem kicsit izgat, hogy milyen lehet az alvásparalízis. Ezért is tettem fel a kérdést, hogy ez az e. Tudatos álmodáson már dolgozom egy ideje de nem jön össze sajna:S Lhet a félelmem miatt
2012. aug. 13. 21:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Fúúú inkább ne akard megtudni,hogy milyen az alvásparalizis....Vannak,akik halucinálnak is,sötét árnyékokat látnak és azok meg akarják ölni őket meg stb.De én csak lebénultam és csak a szememet tudtam mozgatni és iszanyatosan nagy halál félelmem volt...:D Majd becsuktam a szemem és utánna elaludtam,reggelre olyan volt mint egy álom,de nem az volt...:/
2012. aug. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!