Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt egy álmom amiben megszúrt...

Volt egy álmom amiben megszúrtak mit jelent? Tovább lent

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy a legjobb barátnőm csókolózik az uncsimmal ez mit jelent? Utánna elmentünk egy esküvőre valahova ahol havasok a hegyek s az uncsim hátba akart szúrni de elvétette s csak egy kicsit sértett meg . Mit jelent ez az álom?

2014. júl. 4. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
semmit, ez nem jósálom
2014. júl. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A barátnős az jó kérdés, de szerintem nem jelent semmit.

Az esküvőt azért álmodhattad mivel láttál valami csalási esküvőt videón vagy valóban ott is voltál, illetve azért volt a hegyekben, mert szerintem te voltál valamikor a hegyekben síelni, snowboard-ozni, az uncsitesódról ez a hátbadzúrás azért lehetett, mert szerintem te valamikor megharagudtál az uncsidra és ez az emlék így jött fel, de a késelés pedig azért lehetett mivel láttál valami filmet, amiben ez történt.

ui.:a barátnődet, meg azért láthattad, hogy csókolózik az uncsiddal, mert lehet, hogy valamikor láttad kettőjüket beszélgetni és azt hitted el akarja előled orrozni a barátnődet, de az is közre játszhatott, hogy félted a barátnőd.


Végül is ezek csak emlékek, amik kicsit "összekuszálódtak"...

2014. júl. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!