Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő rémálom. Mit...

Visszatérő rémálom. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Najó,nem szoktam az álmaimmal foglalkozni mert többnyire nem is emlékszem rá...de mostanság van egy visszatérő rémálmom amiben: Ilyen középkorú ruhákban vannak az emberek és egy embert arccal egy penge alá fektetnek kék ruha volt rajta Én azt hittem a penge nem fog leesni de leesett és láttam ahogy kettészelte az arcát Én abban a pillanatban úgy meglepődtem szinte leblokkoltam aztán elmentünk a haverokkal és itattak velem pálinkát aztán mondták hogy sósav van benne és ilyen fekete üszkös kiütéseim lettek......... (horrolt nem nézek,középkori dolgokkal nem foglalkozok)
2014. júl. 5. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Esetleg nem volt valami megrázó élményben részed valaha?Vagy nem láttál állatot megölve,véresen,amit próbál feldolgozni a tudatalattid?

Nem erőszakoskodtak veled?

2014. júl. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Középkori ruhában?Akkor lehet, hogy előző élet beli emlék féle lehet, már ha létezik valóban a reinkarnáció.

Sajnos néha nekem is van ilyen beteg álmom, hogy pl kivégzést vagy gyilkosságot látok, pedig még krimit sem nézek.Nagyon elhatárolódom ezektől a dolgoktól, tehát nem tudom, honnan jönnek, én nagyon nehezen teszem túl magam az ilyen álmokon.

Az is lehet, hogy így dolgozunk fel bizonyos negatív információkat.

2014. júl. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez elég érdekes.
2014. júl. 6. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt találtam... elég gyorsan és spontán jött. A többit te döntöd el.


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__5849129-..

2014. júl. 6. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De volt olyan hogy erőszakoskodtak velem a suliban sokat piszkáltak ami miatt iskolát kellett váltani
2014. júl. 6. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!