Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » 10 éves korom óta van egy...

10 éves korom óta van egy folyamatosan, elég sűrűn visszatérő álmom. Szerintetek mit jelent? Többi lent.

Figyelt kérdés

Látom magam meghalni.A körülményeket nem tudom. Felülről látom saját magam, és a holttestem körül az ismerősök, és a szüleim állnak. Próbálok hozzájuk szólni, de nem bírok. Tehetetlennek érzem magam. Nagyon nyomasztó érzés. Szerintetek ez mit jelent, vagy egyáltalán jelent-e valamit? Értelmes válaszokat várok!


Ui.: Egyébként boldog kiegyensúlyozott ember vagyok, de amikor ezt álmodom este, akkor az azt követő 1-2 napban ez még elég komoly hatással van rám, és lehangol.

20/L



2014. jan. 5. 04:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Ez most olyan dolog hogyha egy "álomfejtő mágust" kérdezel akkor olyasmit fog mondani hogy előzőéletben átélt dolgot látsz a jelenlegiben és fontos életfeladatokat fog kiolvasni belőlle,stb.,stb.Ha egy vérbeli materialista embert kérdezel akkor azt mondja hogy csupán egy az agyad által összeállított álom ami felzaklat.Ha engem kérdezel akkor csak az számít amit te jelentésnek érzel és gondolsz.Legalábbis én nem másoktól kérdezem pedig nekem is voltak durva álmaim,fél napra kicsit kiütöttek a megszokott vágányról amiket átéltem.


Sajnos egyikünk sem olyan értelmes hogy tudja ezek valódi okát,sőt az érzékeléseink sem megbízhatóak,a saját szintünkön kell helyén kezelni a dolgokat,túl sokat akar az aki a teljes igazságra vágyik,hisz az elérhetetlen.Tudom mert én is elkezdtem a sajátjaimat fejtegetni,de ráébredtem hogy értelmetlen vállalkozás.

Szerintem fogadd el az életed részeként hogy néha látsz ilyet.


Tudom nem sokat segítettem,pedig akartam.

2014. jan. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pedig segítettél. Köszönöm a válaszod.
2014. jan. 5. 14:39
 3/6 anonim válasza:
Lehetséges az is, hogy csak félsz a haláltól, vagy esetleg sokat gondolkozol rajta. Nem halt meg valaki akkortájt mikor elkezdted ezt álmodni? Aki nagyon közel állt hozzád? Ha igen lehet, hogy van ahhoz köze, pl ugy hogy elképzeled milyen lehetett neki... Remélem egy nagyon kicsit tudtam segíteni:))
2014. jan. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én hallottam valami olyat, vki mondta, hogyha megálmodja vki a saját halálát, sokáig fog élni
2014. jan. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*am nemtom
2014. jan. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, eléggé félek a haláltól mondjuk. Amikor elkezdtem ezeket álmodni, akkortájt tényleg meghalt egy ismerősöm, de ő annyira nem állt közel hozzám. Nem ismertem annyira.Csak maga a halála volt "brutális". Szóval erre még nem is gondoltam, hogy ez lehetne a kiváltó ok, de van benne valami.


Húha, akkor én nagyon sokáig fogok élni, ha ennyiszer álmodtam már a halálomról...reméljük. :)

Ui.: Tegnap egészen megnyugtató álmom volt, szóval nagyon jót aludtam.:)

Köszi a válaszokat!:)

2014. jan. 5. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!