Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sorozatosan megtörténnek azok...

Sorozatosan megtörténnek azok a dolgok (kiskoromtól kezdve) amiket megálmodok, megérzek. Nem vagyok fanatikus ezotéria rajongó, de ez felkeltette a figyelmem. Tudok valakivel erről beszélni?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm
2014. júl. 5. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden álom? Minden megérzés? Vagy csak időnként, aztán belemagyarázod, hogy előre tudtad?
2014. júl. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem nyilván nem az összes
2014. júl. 5. 21:23
 3/4 anonim válasza:

engem is érdekelne, hogy van ez.

vannak nekem is ilyen érzéseim, mintha már megálmodtam esetleg megtörtént volna.

2014. júl. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szokásos mintázat-téma.


Írj füzetet MINDEN álmodról. De őszintén.


Meg fogsz lepődni, mennyire kevés álmod válik valóra. Csak azok elvesznek az emlékek között. Az agy arra van beállítva, hogy a szokatlan mintákat vegye észre - elvégre ezek potenciális veszélyforrást jelentenek (pl erdőben néma csend a korábbi madárzaj helyén - ragadozó lehet a közelben).


Ez mára már nem így működik, de a funkció megmaradt. Értelemszerűen arra figyelsz fel, ha a sok álmod közül egy-egy "megvalósul" még ha csak részleteiben, hiszen az szokványos, hogy a logikátlan álmok nem fedik a valóságot.


Szóval: írj egy füzetbe, kapásból felkelés után. És ha biztos vagy benne, hogy ezt már megálmodtad, keresd elő a füzetedből. Meg fogsz lepődni, mennyire ritka is ez az eset, sőt, lehet, hogy legtöbbször meg sem találod az álmot, mert sohasem álmodtál olyat :) Egyéni, szubjektivitás kizárására tökéletes a jegyzetelés álmodás után.

2014. júl. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!