Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Érdekes álmom volt. Mit...

Érdekes álmom volt. Mit jelenhet? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Az mostani gimnáziumomban kezdődött az álmom. Az előcsarnokban, ahol egy porta van. Az előcsarnok turkálószerűen volt berendezve és egy páran ott voltak és válogattak a ruhák között amik többnyire feketék fehérek és szürkék voltak.én nem álltam meg csak áthaladtam a ruhasorok között és megállított egy néni hogy énekeljek neki.( ez nem fura, mivel benne vagyok aaz iskolai diákszínpadban és a vezetője is megkért nem rég hogy énekeljek neki) A folyosón énekeltem lalaláztam és hatalmas tömeg haladt el közben végig mellettem. A háttérben pedig a diákszínpad vezetője is feltűnt.


A következő jelenet otthon játszódott.Az ablakban álltam. Szürkület volt és a függönyt sem húztam el. Egy tánccsoportot néztem áhítattal amiben ismerősöket fedeztem fel, olyanokat akik a valóéletben egyáltalán nemtudnak és nem is akarnak táncolni.pedig az álmomban hihetetlenül profin csinálták. (csak fiúk táncoltak)

Az egyik srác aki most évvégén megbukott,és biztos hogy a pótvizsgán se fog átmenni, vidáman táncolt.

a másik alak akifeltűnt az egy fehérpulcsiban kapucniban, 'emós' hajjal ugrált ki a tánc tömegből. (betanult koreográfiára táncoltak)

hirtelen,mintha egy videóklipp lenne átváltozott/beöltözött ez a srác (Ricsi) a kedvenc bandám énekesévé/nek Andy Biersack-é/nek.


a 'különleges'az, hogy Ricsivel párhónapja majdnem összejöttünk egy 'kiránduláskor' ahova sokat kellett busszal utazni.ezen a kiránduláson pedig elég romantikus pillanatokat éltünk át(szex és csók nem volt).azonban több lánnyal is kavart és elfelejtette a megbeszélt találkozónkat.ezzel pedig eléggé megbántott amit neki is elmondtam.azóta nagyon keveset beszélünk. Ő nem is keres, csak akkor beszélünk ha én írok neki. Rögtön visszaír. Sose bunkó.



2014. jún. 21. 08:41
 1/2 A kérdező kommentje:

KIHAGYTAM EGY JELENETET!

a táncos előtt:


Az osztályteremben ültünk és osztályfőnöki óránvolt. Beszélgettünk a tanárral mikor kopogásra lettünk figyelmesek.az anyukám volt az és valami témáról szeretett volna előadást tartani. Egy középen lévő padba ült be és egy papírról olvasta fel amin sok fekete és pár piros szó is volt. Értelmetlen volt az egész előadás, mintha valami orvosi nyelven beszélne. Senki nem értette én pedig kínosan éreztem magam és azon gondolkoztam hogy most a többiek mit fognak gondolni. Anya az egyik résznél sírni kezdett nehezen tudta kinyögni a szava ka t. Meg a kartam ölelni és kérdezni hogy miért sír, mert a szövegből semmit nem értettem így nem tudom mi szomoríthatta el. De nem tettem meg.

utána rögtön az ablakos táncos jelenet jött

2014. jún. 21. 08:54
 2/2 nVidia Adam válasza:

Gimnaziumban vagy ami turkaloszeruen van berendezve..hm.. talan valogatos vagy. ( tudni illik hogy a turkalos cuccok egyediek. Talan neked is ilyen barat/ lelkitars kell..egyedi). A fekete es feher ruhak kozott valogatnak. Szerintem valakinek fekete valakinek feher kell. Vagyis valaki kihasznalna eleg csunyan valaki nem. De te tovabb mesz mivel azt irtad. Vagyis nem annyira fontosak ezek a szemelyek de te koztuk vagy akkor is mivel innen indulsz.

Az enekleses resz. Hat nem tudom de lehet baj van a lelkeddel. Enekelsz mert megkernek ra. Szerintem te is alarcot huzo lany vagy aki igenis probal eros lenni de szenvedsz. Jelkep ez az enek en ugy gondolom.

Osztalyfonokis resz... szerintem nem kell mondani semmit..ku*va gyorsan beszelj anyukaddal. Lehet valami para van :/ ja es surubben beszelj vele. Megakartad kerdezni de nem tetted. A hanyagsag es a nem torodomseg jele.


Mennyi baj van veled.. szurkulet van ( talan banat) es te nyitott fuggonnyel nezed a fiukat? Hmm draga. Keress egy normalis fiut aki megert.

De persze egyszer csak megjelenik Ricsi a megmento a megerto srac a tomegbol de.. atoltozik/atvaltozik egy enekesse. Szerintem jo srac lehet . de megis vannak elvarasaid vele szemben. Nem ,,feltetel nelkuli" ez a szerelem( mar ha van szerelem koztetek)


Hat roviden ennyi lenne. Szerintem neked sok gondod van. Kellene megerto barat es pasi. Ja es egy jo beszelgetes anyukaddal :)

Amugy nem feltetlenul jelentheti ezt az almod, ez csak szemelyes empatikus velemeny :)

17/F

2014. jún. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!