Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A félelmem már az álmaimra is...

A félelmem már az álmaimra is áthat?

Figyelt kérdés
Nagyon félek a békáktól már vagy 2-3 éves korom óta. Hiába mondom magamban, hogy nem bánt akkor is nagyon félek tőlük. (soha sem ijesztgettek vele) Múltkor is megláttam egy óriási varangyos békát a fűben és annyira megijedtem, hogy visítva szaladtam be a házba és le kellett ülnöm mert azt hittem ott helyben összeesek fehér lettem mint a fal és még hánytam is. Ez többször is előfordult már, de ez a félelem az álmaimban is előjön. Azt álmodom, hogy békák vesznek körül és ne tudok elmenekülni és nem jön segítség. Mit tegyek? 13/L
2014. júl. 11. 13:54
 1/7 anonim válasza:
73%

Szia.

Igen kihathat a félelem álmodban is. Most lehet hogy furcsán fog hangzani..sőt biztos..Na..

Az álmok azok többé kevésbé a tudatalattit előhozzák belőlünk. Előfordulhat hogy előző életedbe olyan valaki/valami voltál ami/aki valahogy a békákhoz fűzödött. Az sem kizárt hogy légy voltál és megevett egy béka, azért félsz tőlük ennyire. Mondtam hogy furcsán fog hangzani.

Ha érdekelnek még ehhez hasonló dolgok nyugodtan írj privit. :)

14/L

2014. júl. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valami régi rossz emlék társulhat hozzá.Vagy valami egész mástól félsz, csak ez kivetül a békákra.Mindegy is, kár lenne ezt boncolgatni.Szerintem, ha elgondolkoznál efelett logikusan, az segítene.A béka az egy olyan állat, ami aztán valóban nem tud bántani, a magyarországi aztán pláne.Valahol a "világ végén" élnek mérgező, meg óriás békafajok, amiket megfogni abszolút nem ajánlatos, de itt ilyesmi nincs.Nem csíp, nem rug, nem harap. a varangyot azt azért szintén nem ajánlott megfogni, mert állítólag némileg annak is van mérgező anyag a bőrén.De nem fog a nyakadnak ugrani!Szerintem inkább viccesek a valóban elfuserált külsejükkel.A kis leveli béka viszont egész aranyos.Gyerekkoromban szívesen kézbe vettem őket, egyet üvegben is tartottam,pár napig, mert állítólag megjósolja az időt.Szóval ne parázz miattuk.

Nálunk pókszázlábú van.Ha egyszer majd látsz egy olyat, el fogod felejteni a békákat.

2014. júl. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Igen vannak hozzá rossz emlékek pl.: 4 vagy 5 évesen a szomszéd kisfiúval fogócskáztunk és az udvarról a konyhakertbe szaladtunk ahol egy óriási békára léptem rá. Tényleg nagyon nagy volt, a szüleink sem láttak még akkora békát. Addig is féltem tőlük de azóta valósággal rettegek a békáktól.

2014. júl. 11. 15:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megijedtél és ronda volt, de elhiheted, hogy ebben az esetben is a béka húzta a rövidebbet.Őt taposták le :(
2014. júl. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem neki rosszabb rémálmai voltak utána, ha túlélte egyáltalán.
2014. júl. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Túlélte XD
2014. júl. 11. 16:13
 7/7 xeniah ***** válasza:
Ej-ej... Hogy fog akkor így az a béka királyfivá változni? ;)
2014. júl. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!