Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért nem emlékszem az álmaimra?

Miért nem emlékszem az álmaimra?

Figyelt kérdés

Most nem arra értem, hogy felébredés után egy fél óra elteltével nem emlékszem, hanem már rögtön a felkeléskor sem.Nagyon nagyon ritkán szoktam emlékezni az álmaimra, de azt is elfelejtem felébredés után(arra emlékszem, hogy álmodtam, csak arra nem, hogy mit)

És még egy kérdés, habár tudom, hogy 'egy kérdésben egy kérdés legyen'

Hogyan tudnám irányítani az álmaimat?És ha erre is válaszolnátok, akkor ne oldalakat linkeljetek, ahol tele van szöveggel, aminek több mint a fele nem szól semmiről.

Előre is köszönöm a válaszokat :)


2014. júl. 1. 00:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet azért nem emlékszel az álmaidra, mert nem közvetlen REM fázis után, vagy ahhoz közel ébredsz fel.

Elég dühítő tud lenni. Sajnos ez van :)


A tudatos álmodás megtanulására több technika is van. Érdemes magad utána járnod ezeknek, hogy tudd, melyik a legmegfelelőbb számodra. Ha igazán foglalkoztat a téma, olvasgass csak szövegeket. És abból kihámozod.

Vagy könyvet.

:)

2014. júl. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!