Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenhet az, hogy már...

Mit jelenhet az, hogy már egymásután 5 éjszaka ugyanarról a személyről álmodok, ugyanabban a témában?

Figyelt kérdés
2014. júl. 13. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nagyon érdekel az a személy, lehet negatívan vagy lehet hogy pozitívan.


Ha egy nap valamire/valakire nagyon sokat gondolsz, akkor természetes hogy arról fogsz álmodni. A téma pedig általában elég egyértelmű szokott lenni.

2014. júl. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amúgy elég érdekes, de egyáltalán nem is jut eszembe ez a személy szóval amit te írtál szerintem nem jellemző rám :( de köszi a választ :)
2014. júl. 13. 21:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg leírnád az álmokat? Addig csak vaktában lövöldözhetünk :D


Amúgy lehetséges hogy tudat alatt foglalkoztat a dolog, csak elnyomod, de addig nem tudok konkrétumot mondani amíg nem írod le őket teljesen :D

2014. júl. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igazából ez a részemről olyan dolog, hogy nekem tetszik és valószínű én is neki, de többet sztem nem is fogom látni... az álmok nagyon hasonlóak és csak néhány részre emlékszem. Az első kettőben az volt hogy csókolózunk, a harmadikban hosszasan beszélgetünk arról, hogy mért nem jöhetünk össze (fogalmam sincsen mi az :D) a negyedikben a fűben fekszünk és egymást nézzük, az ötödikben pedig egy bevásárlóközpontban találkoztunk össze véletlenül. Azóta nem emlékszem az álmaimra. :(
2014. júl. 14. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!