Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » álmomban (? ) lefogták a...

álmomban (? ) lefogták a lábaimat, próbáltam kapálózni, de csak a kezemmel tudtam hadonászni. A számat is befogták, próbáltam visítani, de nem tudom, e mellé az egész testem zsibbadt és fel is ébredtem. Mennyire normális ez?

Figyelt kérdés

2014. júl. 13. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Folytasd, és mit akartak veled csinálni ??
2014. júl. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
megdugtak...
2014. júl. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
velem hasonló szokott történni. nekem is zsibbad a testem, megszólalni nemtudok..mikor segítséget hívnék akkor egy hang se jön ki a számon! mikor levegőt vennék akkor borzalmasan szúr a tüdőm, a fülem meg sípol. ez állítólag alvásparalízis..nézz utána! de a sátánisták nyelvén ezt dermedésnek hívjuk, csak a tudomány magyarázza úgy hogy ez csak egy alvászavar.. pedig nem az.. természet fölötti dolog áll mögötte. pontosabban ezt a démonok csinálják.nekünk otthon van is démonunk.. egyszer mikor fotóztam magamat akkor megjelent a képen:d nem muszáj hinni nekem, hisz emiatt az emberek 90%a hülyének néz. de van egy csomó sátánista ismerősöm akiket rossz démonok üldöznek,illetve az egyik barátnőmet megakarták ölni, nemsikerült nekik,de szegény barátnőm azóta eléggé rossz állapotban van, 21 éves és fáj mindene..mintha kb 80 éves lenne, a haja őszül.. szóval nem vicc !!
2014. júl. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha a REM fázis közepén ébredsz fel akkor lehetnek hasonló tünetek.
2014. júl. 16. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3! ez hülyeség....

akit meg akarnak ölni, azt meg is ölik...ha nem előszörre akkor majd másodszorra.....

akár ember, akár "démon" a "gyilkos"

2014. júl. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

# 3/5

Sátánista vagy?Minden embernek meg van a saját démona, vagy csak bizonyos embereknek lehet?

Miért üldöznek mbereket?Engem is üldözőbe vehetnek?

2014. júl. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!