Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Már többször is próbáltam az...

Már többször is próbáltam az agykontrollt, de mikor már kezdenék mélyebbre kerülni elfog a félelem és azonnal ki kell nyitnom a szemem. Miért? Normális ez?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Én meg elaludtam, úgyhogy nem mentem vele semmire. Vagyis igen jókat aludtam. De más pozitív hatás nem jött le tőle.
2010. jún. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
velem is ez volt,megilyedtem,de a karneol,vagy kalcedón kristály segít,és az obszidián,ami még önbizalmat is ad..Teljesen furcsa,ha nem kérdezed meg,nem is emlékszem rá vissza,hogy nekem is ilyen volt .Én mondjuk szimplán csak meditálgattam,és elég ritkán is,agykontrollt nem végeztem..De ez a tanácsom,és az,hogy el tudd választani a lelkedet a testedtől!te benne laksz a testedbe,nem pedig te vagy a tested!A tested a tiéd,tulajdonod,A kéz a kezed,de nem te vagy a kéz,A fej a fejed,de nem te vagy a fej!Ki is vagy te? Mindenkinek sikerül!
2010. jún. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*megijedtem..mostanában jobban rááll a kezemre az LY-os jé! :D
2010. jún. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sok gyakorlás!!! A megijedés csak az egód védekezése, nem akarja, hogy kiüresíts. Az egód nem Te vagy és ő folyamatosan küzd az életben maradásért, kereledj rajta felül, tudd, hogy ez csaj jó lehet Neked!
2010. jún. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kerekedj rajta felül, ezt akartam írni
2010. jún. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Voltál tanfolyamon? Ott megtanítják, hogy kell.

Anélkül nem igazán lehet.

2010. jún. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha félsz, túlságosan a gondolataid kötnek le. Inkább lazíts és ne gondolj szinte semmire.
2010. jún. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!