Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megváltozhat a "szerelmi...

Megváltozhat a "szerelmi kapcsolatom" egy álom hatására?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szerelmes vagyok egy lányba néhány hete,ám ma egy másik lánnyal álmodtam ,hogy ő a párom, szeretjük egymást stb,stb.. és viszont,most a lányt akibe eddig szerelmes vagyok/voltam,kezdem elfelejteni,és csak azon a lányon jár az eszem akivel álmodtam..Lehetséges?

2014. júl. 16. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Fordítva: Nem az álom miatt kedvelted meg a másikat, hanem azért álmodtad, mert megkedvelted :)
2014. júl. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Napfonat ***** válasza:

Lehetséges. Azt javaslom, hogy "szívügyekben a szívedre hallgass". Nem lehet okosan szeretni, csak tiszta szívből.

Ez egy jelzés volt. Az sem mindegy, hogy a szerelem kölcsönös volt-e az eddigivel. Mert ha igen, nagy bonyodalom származhat belőle. Ha nem, akkor egyértelmű az üzenet.

2014. júl. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

első: nem tudom,régóta nem is beszéltem a lánnyal,meg nemis gondoltam rá egészen idáig.

második: hát,igazad van..de majd lessz ami lessz,ha nem gondolok erre az álomra,akkor hátha. ha az eddigivel nem sikerülne,akkor marad az álom által kreált :)

2014. júl. 16. 10:54
 4/8 anonim ***** válasza:
nem
2014. júl. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 zsani123 válasza:
termeszetesen valtozhat.almodban jol erezted magad azzal a lannyal,es ezert most vagysz arra a lanyra.elofordul:)
2014. júl. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megváltozhat. Ám ha így történik, akkor az nem is volt igazi szerelmi kapcsolat, inkább csak amolyan fellángolás, futó kaland, amit egy másik fellángolás "közömbösít".
2014. júl. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Erről van, egy rövid keleti írás:

起来!不愿做奴隶的人们!

把我们的血肉,筑成我们新的长城!

中华民族到了最危险的时候,

每个人被迫着发出最后的吼声。

起来!起来!起来!

我们万众一心,

冒着敌人的炮火,前进!

冒着敌人的炮火,前进!

前进!前进!进!



起來!不願做奴隸的人們!

把我們的血肉,築成我們新的長城!

中華民族到了最危險的時候,

每個人被迫著發出最後的吼聲。

起來!起來!起來!

我們萬眾一心,

冒著敵人的炮火,前進!

冒著敵人的炮火,前進!

前進!前進!進!

Érdemes elolvasni, mert tanulságos.

2014. júl. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: 每個人被迫著發 ,ezzel nemértem mire céloz.. :D na de amúgy,a másik lánnyal elkezdtem beszélgetni ilyen "szerelmi" témákról,és kb. ugyan olyan a felfogása,véleményezése stb. mint az eddigi kiszemeltnek..
2014. júl. 18. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!