Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » HELP ME! Nagyon összetett,...

HELP ME! Nagyon összetett, furcsa álmom volt. Nem hinném, hogy valaki meg tudná ezt fejteni de egy próbát megér. Valaki ért álomfejtéshez?

Figyelt kérdés

Bocsi, hosszú lesz mert nagyon részletes. Nagyon tisztán emlékszem mindenre. A régi osztályommal voltam osztálykiránduláson. Egy diákszállón szálltunk meg. Kívülről egy régi nagy fehér ház volt magasföldszintes, az ajtók a teraszról nyíltak amihez betonlépcső vezetett fel. 5 szoba nyílt ajtónként. A bejárati ajtóval szembe volt a fürdő az ágyak a szoba többi részén egy helyiségben helyezkedtek el. Összesen 4 lány van az osztályunkban 20 an vagyunk összesen. 5 személyes szobák voltak. Az 5 szoba közül egyben laktak a tanárok egyben a lányok a többiben a fiúk. Mivel 16 fiú van egy valakinek a lányoknál kellett aludni és én voltam az. Egyik este elmentünk sétálni a Duna partra és amikor haza jöttünk akkor láttuk hogy a szálló kerítése előtt egy hajléktalan alszik és mellette egy tacskó ül. Egy másik hajléktalan húzta arrébb a sövény alá, hogy be tudjunk menni a kapun. Következő nap megint sétálni mentünk délután de csak az a szoba ahol én is voltam, a 4 lány és én. Amikor hazafele jöttünk láttuk, hogy az a hajléktalan követ minket aki a kapu előtt feküdt de sántít. Mi gyalog is gyorsabbak voltunk nála, de ahogy közeledtünk a szállóhoz egyre gyorsabban tudott ő is menni, szóval a végén már futottunk, hogy beérjünk előtte a kapun. 3 lány ment be előttem a negyedik épp hogy beért. A hajléktalan orra előtt reteszeltem be a kaput. Ahogy a betonlépcsőn szaladtunk felfele, akkor láttuk, hogy elkezdi átmászni a kaput. Gyorsan bementünk a szobánkba és bezártuk az ajtót, még a heveder zárat is. Majd kívülről bezártam a fürdőt is. A háznak volt egy hátsó terasza, amire minden szobából nyílt üvegajtó. Az egyik lány látta, hogy kint cigizik 2 fiú osztálytárs és behívta őket. Becsuktuk az ablakot és lehúztuk a redőnyt, tehát a terasz felől is védve voltunk. Egyszer csak zajt hallottam a fürdőből, mert az ablakot nyitva felejtettem. A hajléktalan mászott be és elkezdte rángatni az ajtót. Gyenge volt a zár, és egyszer csak kiakadt a helyéről. Szembe álltam az ajtóval, amikor a hajléktalan kinyitotta. Ledöbbentem, mert meztelen volt és maszturbált. Amikor ki akart jönni mellkason rúgtam és hátraesett a kádra. Felállt és megpróbált az öklével fejbe ütni de kivédtem a kezemmel, ekkor termett ott az egyik fiú osztálytársam aki behúzott neki egyet, amitől megint csak megszédült és leült a kád szélére. Megjelent valahogyan anyukám is aki fejbe vágta a hajléktalant egy csempecsarabbal. A hajléktalan kimászott az ablakon egy lejtős palatetőre. Én a kád szélére álltam hogy kinézzek az ablakon hogy elmegy-e? Azt láttam hogy leült a tető szélére és maszturbál. Kiabáltam neki hogy fejezze be, menjen innen stb. Ekkor felállt és lepisilt a betonra. Akkor mondtam neki h ne pisilje oda, mert hívom a rendőröket. Hirtelen lehasalt a tetőre és elkezdett lefele kúszni, majd fejjel lefelé levetette magát a tetőről. Zuhanás közbe a feje fölé tartotta a kezét, így a tenyere ért előbb földet, majd a feje, ami szétloccsant a betonon. A szobából tanakodtunk, hogy biztos meghalt-e, majd mentőt hívtunk, elvitték. A hajléktalan arcára nem emlékszem, csak arra hogy barna göndör hosszabb haja volt, kb. mint az Éjjel Nappal Budapestből a Lalinak.(most csak ő jutott eszembe róla) Kb. 40-45 éves lehetett. Fogalmam sincs, hogy mit jelenthetett ez az álom, de megdöbbentett. 2014.07.14-ére(vasárnap) virradóra álmodtam. 5:58-6:00 körül ébredtem fel. Sorry, hogy ilyen hosszú, de nagyon részletesen bennem van és nem hagy nyugodni.

19/F



2014. júl. 15. 00:40
 1/2 anonim ***** válasza:

A menekülős álom a második leggyakoribb fajta (az első a fog kiesős...). Szerintem csak feldolgoztad az előző napi információkat, valószínűleg láttál egy hontalant valahol, azért került az álmodba.


Szerintem semmi furcsa nem volt benne, álmodtam már furcsábbat is. Az érdekes, hogy ennyire részletesen emlékszel mindenre, de nincs nagyobb jelentősége.

2014. júl. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De akkor sem értem, hogy miért menekülnék előle és miért van benne olyan, hogy nekem támad, meg meghal, meg hasonló dolgok.
2014. júl. 18. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!