Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan lehet elérni, hogy azt...

Hogyan lehet elérni, hogy azt álmodjam, amit szeretnék?

Figyelt kérdés

Pl. Hogy kell irányítani egy álmot? Vagy hogy kell, hogy sikerüljön repülni?

Csak értelmes válaszokat kérnék!

Azt mondták, hogy ez mind lehetséges!!



2014. júl. 18. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen lehetséges, a neve Lucid Dreaming (nem tudom mi a magyar neve pontosan, bocsánat :( )


1, Írd le minden egyes álmod, rögtön felkelés után. Az agyad így megszokja, hogy emlékeznie kell rá. Ezt sajnos nagyon sokáig kell csinálni, valakinek 1 hét is elég, és utána minden nap emlékezni fog az álmára, valakinek hetek,hónapok kellenek hozzá.


2,Ha ez sikerült, akkor olvasgasd a régebbi álmaidat. Memorizáld őket, emlékezz vissza, hogy milyenek voltak.


3, Írd le hogy miről szeretnél álmodni. Azt is vizualizáld, gondolj rá sokat.


4, Ha ez mind megvan, begyakoroltad, utána jöhet a lényeg. Háttal kell lefeküdni az ágyra, kényelmesen magad mellé tenni a kezedet és az álomra gondolni. Úgy járj végig az álmon, mintha te lennél a szemlélő, majd utána úgy, mintha te lennél a szereplője.


5, Egy idő után észre fogod venni, hogy amikor este lefekszel már nem csak egy szemlélő leszel, hanem képes leszel irányítani azt. Sok gyakorlást igényel, úgyhogy ne várj gyors eredményt. Az első lépés a legfontosabb, mindent írj le az álommal kapcsolatban. Tér-Időt, személyeket, érzelmeket, mindent.


Sok sikert hozzá, :)

2014. júl. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, anúgy gondoltam rá, hogy lefogon írni, csak túl lusta vagyok felkeléskor xdd amúgy már most írás nélkül is megjegyzek egy csomó álmomat, még a kisgyermek kori álmomból tudnék mondani részleteket..
2014. júl. 18. 13:58
 3/4 anonim válasza:

A magyar neve tudatos álom, vagy éberálom. Rengeteg jelenség, módszer, érdekesség van a témával kapcsolatban. Jobb ha utánanézel mert túl sok lenne ide biggyeszteni.

magyar nyelven pl tudatos-alom.hu


Repülni nekem nem okoz nehézséget. Jónak jó, de elsősorban nem szoktam. Lényegében úgy kell, mint ahogy a karod behajlítod. Szinte érzed. Lényegében olyan, tudod, hogy megtudod csinálni, de ha kételkedsz még akkor is összejöhet. Változó. Valaki az úszás módszerrel csinálja először. Volt hogy egyik nap után a másikra valamiért nem ment, de nem is hiányoltam.

Irányított álomban lenni már önmagában is kellemes élmény.

2014. júl. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De kipróbálnám :DD

Azt nem lehet, hogy már most elaludjak? Valami jó módszer? xd

2014. júl. 18. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!