Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyszerűen nem tudom kiheverni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem tudom kiheverni az exemet, mármint nem vagyok szerelmes, hanem azt a sok rosszat nem tudom elfelejteni, amit velem tett. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van már másik pasim, szeretem, meg ő is engem, de én mindig félek, hogy az lesz, ami az előzővel. Mondjuk 3 év az 3 év, én meg naiv voltam, hülye meg szerelmes(az utóbbi kettő lehet, hogy egyeztethető, sőt biztos :D)

2013. júl. 2. 01:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Találkozz vele.
2013. júl. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi?Minek?
2013. júl. 2. 01:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Úgy tudsz megszabadulni a gondolattól, ha szembesült az alanyával. Amíg nincs konfrontáció, marad a nyomasztó érzés.
2013. júl. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem a másik 72%os vok! :)


Talán hagynod kellett volna elég időt a két kapcsolat közt, hogy lecsengjen benned az előző. Normál esetben ezt azért belátható időn belül fel kell tudni dolgozni, vagy ha nem megy magadtól, hiába szeretnéd, akkor akár szakember segítségét kell kérni. De ez sztem csak akkor fordulhat elő, ha nagy trauma ért, vagy túlérzékeny vagy.

2013. júl. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudod már... első komoly kapcsolat, szüzesség elvesztése, stb.. enélkül nyilván könnyebb lenne:)
2013. júl. 2. 02:02
 6/10 A kérdező kommentje:
túlérzékeny is és nagy trauma is:( mármint nem verésre meg ilyenekre kell gondolni, hanem az önbizalmam abszolút földbedöngölésébe.. és hazudozásra..
2013. júl. 2. 02:03
 7/10 anonim ***** válasza:
A bizalmat nem mindig könnyű kiépíteni, úgyhogy nehéz feladat előtt álltok mindketten. Vagy képes leszel meglépni a szükségest, és hinni a mostaninak (gondolom ő azért van veled, mert kellesz neki, és mindent elkövet, hogy ezt be is bizonyítsa), vagy ez is mehet a levesbe...
2013. júl. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hinned kell abban, hogy az emberek nagyon nem egyformák, és ne kövesd el azt a hibát, amit a nők nagy százaléka, hogy 1-ből ítéli meg az összeset...
2013. júl. 2. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen! Utolsónak van igaza. Nehéz, de nem úgy kell hozzáállni, hogy "most is ez fog történni". Ez egy új kapcsolat, vigyázz rá, és ne gondolj folyton arra, hogy megint ez fog történni, mert bevonzod. Hanem érezd magad jól, felszabadultan az új barátoddal. Sok sikert!
2013. júl. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. júl. 2. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!