Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok és szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány vagyok és szerelmes egy 17 éves srácb. Haverok vagyunk. Hogy tudnám elcsábítani vagy elérni hogy akarjon tőlem valamot? A barátnőm szerint tetszem neki mert tett egy pár dolgot amiről lehet azt kiszűrni.

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Kommunikálj sokat vele, mosolyogj, akár rá, akár csak úgy hogy lássa, vidám lány vagy, legyél kedves, figyelmes, mindig csinos és ápolt - ne r*bis.
2013. febr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk mond meg neki a frankót, nem viccelek, a pasik (köztük én is) nem mindig tudnak különbséget tenni egy átlagos, meg egy "bejössz nekem, hívj el randira" mosoly, vagy tekintet között. Eleve lehet hogy nem is azt, vagy úgy sugárzod magadból amit te gondolsz.

Alap esetben vannak ilyen kis apró utalások, jelek, de ha tetszel neki és eddig nem kezdeményezett, akkor valszleg nem mer vagy nem biztos a dolgában, így neked kéne valamilyen egyértelmű módon kinyilvánítani felé a szándékaidat.

2013. febr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát én olyan tipus vagyok akin meglátszik minden érzelem szóval ezzel gond nemlehet..:D

De tényleg mindig mosolyog ha meglát, kedves velem és én beszélgetnék is vele csak az a baj hogy szinte mindig "lefagyok" és nem nagyon tudok akkor mit mondani..:((

2013. febr. 27. 20:12
 4/5 anonim válasza:
Kedves válaszolók mit szólnátok ahol ha a kérdező sütnek nekünk palacsintát? Én vaníliás pudingosat kérek
2015. jan. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ÉS végül mi lett?
2015. jan. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!