Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az exemmel egy durva balesetrő...

Az exemmel egy durva balesetről álmodtam, az apám is benne volt. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

beszálltunk egy metró utolsó kocsijába, annál a vasútállomásnál, amelytől 200m-e van a ház, ahol felnőttem, de a válás után elköltöztem. Érdekes volt, mert vasútállomás, de mégis egy régi, kék metróba szálltunk be. Nem csukódtak be az ajtók, ahogy kanyarodott, kiláttunk előre, és észrevettük h szembe jön egy másik metró. kiugrottunk a kocsiból, és (nem vicc) az exem pénisze leszakadt. Sírt, kiabált, nem akarta elhinni. Ugyanott voltunk, mintha nem is mozdult volna a metró. Lementem a töltésről, és megjelent az apám, aki lemondott rólam és nem szívleljük egymást. Elbújtam, de mintha észrevett volna, ezután történt valami, de arra már nem emlékszem. Egyébként az exemmel haragban váltunk el, hazudozott, satöbbi.

Mit jelenthet az álmom?


2014. júl. 20. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Az exeddel azért álmodtál, mert még mindig haragszol rá, valószínűleg nagyon is. Örülnél ha egy kicsit megbűnhődne, bár ez kicsit így furcsán hangzik.

Apukáddal se túl jó a kapcsolatod, de természetesen nem olyan rossz mint az exeddel. Esetleg ha elmennél és találkoznál vele, az segítene :)


A vasútállomás pedig a "nosztalgia" miatt volt gondolom. Gyakran álmodunk a gyerekkori házunkról, vagy az iskolákról ahová régebben jártunk.

2014. júl. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2014. júl. 22. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!