Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez most komoly? Összefügghet...

Ez most komoly? Összefügghet a kettő?

Figyelt kérdés

Még tavaly tavasszal feltettem egy kérdést az álmommal kapcsolatban.

( http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__4144177-.. )


Zárójelbe betettem a kérdés linkjét. Röviden annyi lenne az akkori álmom hogy egy kórházban lévő fiúval voltam (aki a valóságban is kórházban volt, de az álmomban már kiengedték) az iskolában, és szerelmes lettem belé.


A szöveg végére oda is írtam hogy kezdek a fiú iránt érezni valamit.


Azóta eltelt nagyon sok idő. Rengeteget beszélgettem a fiúval, és összejöttünk. Boldogok vagyunk, már fél éve.


Szerintetek jelenthetett valami mégis az az álom?

Előre is köszi a válaszokat:)


2014. júl. 22. 11:40
 1/4 anonim válasza:
Persze h jelent! Az álmok összefüggésben vannak a valósággal. Néha a jövőt látod néha pedig csak hülyeséget ősszevissza. De az ilyen nagyon ritka:-) sok boldogságot!
2014. júl. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen!:) Ment a zöld kéz :)
2014. júl. 22. 13:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Az álom pont azt jelentette, hogy már akkor is érdekelt az a fiú :) Igazából ez csak elősegítette szerintem az egészet, az érzelmeidet egy kicsit megkavarta, de pont ez kellett neked ezek szerint.

Mellékesen pedig gratula, nagyon ritka az ilyen :)

2014. júl. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen! És a választ is köszi, ment a zöld Neked is :D
2014. júl. 22. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!