Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van egy visszatérő álmom. Ez...

Van egy visszatérő álmom. Ez mit jelenthet/üzenhet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Még sosem voltvisszatérő álmaim, csak ez az egy. Ezt 6 évesen álmodtam 2-szer, aztán még egyszer 2 évvel később. Ez egy elég régi dolog, csak még nem jártam utána. Most 13 éves lány vagyok. Az álmom borzasztó rövid, mégis megnyugtató. Annyi, hogy a szüleimmel utazom az autónkban- a fiútesóm nincs ott -, és megyünk a városban. Elkezdődik az álmom, megyünk az autóval egy fél utcányit, majd vége. Az utcában van egy emeletes ház, aminek a teteje átlós, és az utca felé néző oldalán nincsen se ablak, se ajtó. A ház színe, poros, kicsit mocskosabb rózsaszín. Amikor elmegyünk amellett a ház mellet borzasztóan boldog leszek és NAGYON ERŐS dezsávű érzésem támad. A szüleim előre néznek az kocsiban és csendben vannak- ami szinte lehetetlen lenne a valóságban, mert ők folyton beszélgetnek-Apa vezet. Egy álom alatt többször is végig megyünk a ház előtt. Anya az anyósülésen, én a hátul ülök, jobb oldalt- ami szinte soha sincs így, mert bal oldalt szeretek ülni- Azt hiszem mindenhol zárva van az ablak, kivétel az én ablakom, az egy picit le van húzva, és a házat figyelem, ahányszor csak elmegyünk mellette. Az a ház az utca jobb oldalán van. Bocsi, hogy ilyen rövid álmot ilyen részletesen írtam le, de ha valaki esetleg tudja, vagy sejti, hogy mit üzenhet vagy jelenthet a visszatérő álmom írja meg, mert nagyon érdekelne. :) Egyébként vagy zavarosat, vagy rosszat, de ilyen semlegeset sose álmodok. Normális válaszokat írjato, légyszi. :) 13/Lány

2014. júl. 25. 10:11
 1/2 A kérdező kommentje:
Nagyon fontos lenne. Előre is köszi. :)
2014. júl. 25. 10:13
 2/2 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagy valamire, amihez igazán nem lenne közöd, egyúttal neked is van egy titkod aminek kiderülésétől félsz. Van egy rejtély, mármint azt hiszed, hogy van egy rejtély amit szeretnél megfejteni, ezért álmodod ezt többször.

Ez a kiskorodra vezethető vissza, onnan került felszínre valami. Vágysz rá, hogy a dolgaidat a saját kezedbe tartsd.

2014. júl. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!