Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az jelent valamit, hogy...

Az jelent valamit, hogy álmomban egy nő meg akart csókolni?

Figyelt kérdés
Csak az arca látszott. Soha nem szoktam ilyeneket álmodni. 12/lány!!

2014. júl. 29. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Kezdenek mozogni a hormonok.
2014. júl. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kerlek normális válaszokat írjatok!
2014. júl. 30. 15:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha lányként álmodtad ezt akkor azt is jelentheti hogy egy lány nyomulni, vonzódni fog rád. Vigyázz velük föleg a nálad idösebbekkel.
2014. júl. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na elirtam, hozzád-ot akartam irni. Ez főleg akkor jelentheti ezt ha az álomban nem csókoltad meg.
2014. júl. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2014. júl. 31. 12:35
 6/7 anonim válasza:
Ne tulajdoníts neki jelentőséget, lehet, hogy láttál egy jelenetet valahol, amiben 2 nő volt, talán nem is emlékszel rá, de az agyad elraktározta és ilyen formában újra a tudatodba kerül... Bármi más is lehet, ne pörögj rajta, sok hülyeséget szoktak álmodni sokan.
2014. aug. 16. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
pl én akkora hülyeséget álmodtam...:A konyhánk egy bár lett,Michael Jackson ott táncolt, sok ember volt én meg kint játszottam a barátommal.egyszer csak elkezd remegni a föld.Dinók jöttek felénk..a többire nem emlékszem..aztán hogy a házban volt egy kis dino bement kezetmosni, engem nem vett észre, gyorsan elbujtam..de aztán észre vett,hogy ne báncson mondtam neki hogy legen a feleségem:DD meg hogy bemegyek a szobámba utánam szalad és kitöri a gerincem és semmi bajom:DD szoval mások is álmodnak hülyeséget
2014. aug. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!