Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért "volt" ez?

Miért "volt" ez?

Figyelt kérdés
Régen (3 éves körül lehettem) sokszor álmodtam hogy zuhanok. És mikor felébredtem az ágyon már majdnem lelógott a lábam. Szüleim azt is mondták, hogy volt, amikor le is estem az ágyról. Most akkor ez jelent valamit?

2014. aug. 8. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
velem az történt hogy azt álmodtam h futok/ zuhanok és arra keltem fel h megemelkedett a lábam és visszaesett az ágyra. lehet h te is csak kalimpálóztál és a külsö hatások miatt álmodtad ezt.
2014. aug. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%

"Régen (3 éves körül lehettem) sokszor

álmodtam hogy zuhanok. És mikor felébredtem

az ágyon már majdnem lelógott a lábam."

3 Éves voltál? Ez mindent megmagyaráz amúgy érdekes, hogy emlékszel, amikor 3 éves voltál én arra sem emlékszem tisztán, hogy milyen voltam 5 évesen. ;)

" Szüleim azt is mondták, hogy volt, amikor le is

estem az ágyról. Most akkor ez jelent valamit?"

Igen jelen valami mégpedig azt, hogy éjjelente forgolodtál az ágyban. :)

2014. aug. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez biztos, hogy szellem! El akart rabolni, csak akkora a lelki energiád, hogy nem tudta legyőzni. Ha összefog egy démonnal és a mumussal, akkor együttesen elrabolhatnak. Amikor ez bekövetkezik, akkor elvisznek a pokolba, és a reptoidok inkubátornak fogják használni a tested és a benned létrehozott hadsereggel elfoglalják a földet.
2014. aug. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 t_GaRami_a ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy azért vagy ilyen buta, mert beverted a fejed, mikor leestél.
2014. aug. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A zuhanásos álom,majdnem minden embernél előfordul.Ezt sokan azzal magyarázzák spirituális körökben,hogy a lélek a fogantatás pillanatában "belezuhan"a testbe,ami akkora "trauma"hogy egész életünkben visszatérő álomként jelentkezik.
2014. aug. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
az 5.válaszba lehet valami de a többi hülyeségre ne is figyelj..én azt hallotam hogy amikor valaki azt álmodja hogy zuhan akkor büntudata van amit megbánt.és ha netán nem ébrednél fel mielött lezuhannál abba bele is lehet halni mert hogy sokkot kap az agyad.az hogy leestél és hogy le lógott a lábad annak nincs sok jelentőssége max hogy tényleg ficánkolós vagy/voltál:D
2014. aug. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Miért lenne nagyobb hülyeség az én válaszom, mint a tiéd?

"sokkot kap az agyad"

Ennél nagyobb baromságot is ritkán hallani.

2014. aug. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
ezt te se gondolhattad komolyan..haver nem képregényben élünk.!
2014. aug. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az sincs bizonyítva amit én írtam, ès az sem amit te.

Tehát 0 bizonyíték vs 0 bizonyíték.

2014. aug. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

lpatrikl..

"Ez biztos, hogy szellem!"


Igen csak az lehet.


"El akart rabolni, csak akkora a lelki energiád, hogy nem

tudta legyőzni."


...


"Ha összefog egy démonnal és a mumussal, akkor együttesen elrabolhatnak."


a mikulást nem akarod belerángatni?;)legalább putonnyba viheték szerencsétlenemet..


"Amikor ez bekövetkezik, akkor elvisznek a pokolba,"


taxival?


"és a reptoidok inkubátornak fogják használni a tested és a benned létrehozott hadsereggel elfoglalják a földet.


Hát igen.igazad lehet.biztos vagyok benne hogy igy lessz.!

2014. aug. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!