Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok mindig rémeket...

Miért álmodok mindig rémeket a halott nagyszüleimmel, és azzal a házzal amibe laktak? (Bocs a hosszú szövegért)

Figyelt kérdés

A nagyszüleim sajnos már nem élnek egy jó pár éve mamám 2008 ban halt meg, papa viszont előtte 2 évvel!

Nagyon szerettem őket most így utólag vissza gondolva, és nagyon sokat is voltam ott, jó volt h veszekedtem velük, de az csak azért lehetett mert még kb. 13-14 lehettem!

viszont arra is emlékszem, hogy mama és papa is sokat veszekedtek egymással, volt hogy én is ott voltam és halhattam ahogy veszekednek ekkor még nagyon kicsit lehettem talán 7-8 éves, és még sok olyan dolog meg is történhetett közöttük amit én esetleg nem is tudok vagy sejtek, viszont amikor papa meghalt akkor mama abban a házban egyedül lakott és emlékszek, hogy ekkor sokat jártam, hozzá, és sok mindenről is mesélgetett nekem amit én érdekesnek találtam és halhattam, mesélt, hogy milyen volt a régi világban, hogy, hogy éltek akkor, viszont ekkor már, hogy egyedül volt sajnos hozzá nyúlt az italhoz és nem mindig beszélt tisztán, lehet ,hogy ezt bánatában tette!

De az is biztos, hogy nem volt felhőtlen az élete mert sok érdekes dolgokról beszélt nekem, nem volt nekik könnyű papával sokat veszekedtek, és sok olyan dolog is lehetett amit nem mondott el!

Amúgy érdeke házban lakott még a mai napig nem merek oda egyedül elmenni mert félelmetes egy kicsit, úgy van, hogy van egy ház kint az úton és van mögötte a mamám háza, ahogy a konyhába nyitok egyből egy kerek régi tükör van és az ablakokon is ahogy kinézek csak gazt látok! azóta már benőtte a gaz meg minden de akkor is kb. olyan volt mikor már egyedül volt mert senki nem gondozta!

Majd miután meghalt ez 2008 ban volt már 6 éve, akkor volt 14, azt vettem észre, hogy amikor már nem jártam oda hozzá, elkezdtem vele álmodni de akkor még nem rosszakat, csak azt, álmodtam, hogy ott ülök bent nála mint ha még mindig élne és beszélgettünk, ez megtörtént a halála után egy jó párszor, de akkor még nem érdekel majd amikor rendszeres volt ekkor már volt benne egy kicsi félelmetesség is, és ezt valakinek mondtam az mondták, hogy ki kell hozzá menni a temetőbe, ki is mentem és gyújtottam egy gyertyát meg virágot vittem, de ez nem jelentett semmit, ugyan úgy folytatódott az egész!

Ekkor már kb 3 éve volt halott és mindig egyre durvább és durvább volt, Kereszt anyám azt mondta, hogy lehet, hogy azért, van, hogy hiányzik vagy valamit nem tudott elmondani, ezt nem tudom!


Na most idén ősszel lesz 7 éve, hogy meghalt, és mostanában még mindig álmodok csak már durvábbakat!

Pl. a minap azt álmodtam, hogy kimegyek a vonat állomásra és mentem valahová és egy jó pár óra utazás után azt vettem észre, hogy a vonat sínje pontosan a mama házához vezet és a kapunál meg is állt mert nem volt tovább és hirtelen senki nem volt a vonaton majd azt veszem észre, hogy mama jön ki a házból nagy mosollyal felém és egy kés van nála, és gyorsan elszaladok a ház mögé se ott is megtalált majd felébredtem!


Olyan is volt ,hogy elmentem a házhoz álmomban a biciklit letettem a kapu elé bementem a házba és amikor jöttem ki és bezártam akkor is megjelent mama de nagyon megijedtem mert a kés megint ott volt ahogy szaladok a bicikli belé a ház másik oldalán papa is ott volt késsel a kezében valahogy sikerül is kijutnom, és fel is ültem a biciklire akkor azt veszem észre, hogy a bicikli kerék kocka lett és elestem vele és utána megint felébredtem!


Legutoljára vagy is ma azt álmodtam, hogy egy őszi napon én és a testvérem sétálunk el a házhoz gyalog mert nem volt messzi kb. 1 km tőlünk és ha jól emlékszek akkor még a szomszéd pici lány is jött velünk, majd amikor oda értünk és nyúltam volna a zsebembe a kulcsért akkor azt vettem észre, hogy nincs nálam, de nem volt baj mert az egyik ablak elé oda mentünk és a mozgatjuk egy kicsit akkor az kis is nyílik majd be is mentünk ahol ez egyik szobába voltunk majd kimentünk a konyhába és benyitottunk a másik szobába ahol nagy tisztaság volt be is volt rendezve és az ágy is fel volt húzva (az ablakkal szembe volt egy tükör) majd bementünk a szobába és leültünk az ágy sarkára és beszélgettünk ekkor a konyha ablakon valaki kopog és nagyon megijedtünk én fel is álltam és a testvérem és a szomszéd kis lány el is tűntek, majd belenézek a tükörbe amiről az ablakot látom vissza hirtelen megjelentem mama megint késsel a kezében és most már az is mondta, hogy menjek ki fele a házából nagyon gyorsan, majd nagyon megijedtem és ordítva szaladtam ki a konyhába és ott volt előttem és jött felém a fájó lábával a ház be volt zárba előttem volt a konyha ablak s neki szaladtam áttört és amilyen gyorsan csak lehet szaladtam haza fel és itt szintén megint felébredtem!


És azt akarom kérdezni, hogy szerintetek ez mit jelent, mert mama engem mindig szeretett, soha nem bántott volna, és én is nagyon szerettem!


Szóval ezt nem értem! a válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!



2014. aug. 10. 00:22
 1/1 anonim válasza:
Én a helyedben mindenképpen elmennék a házukba és meggyújtanék egy szentelt gyertyát.., közben gondolatban közölném azt, amit szeretnék, amire már nem volt alkalmam.
2014. aug. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!