Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom? De mi...

Mit jelenthet az álmom? De mi lehetett a vége mert nemtudom, addigra felkeltem

Figyelt kérdés

Egyik nap a baràtaimmal voltam néztük a Dragonball Z-t ( ritkàn nézem)

erre este velük àlmodtam mindenki egy szereplő volt, és egy hatalmas harc vàrt rànk, egy gonosz ismeretlen ellenféllel.

5-6 voltunk (3 làny 2 fiú)

a csatàban nagyon legyengültünk mert majdnem egy napig tartott, persze pihenő nélkül... és nàlunk volt 6 db sàrkânygömb, pont az utolsót nem talàltuk meg idejében.

Az ellenfelet az unokatestvérem annyira feldühítette, hogy az egész Földet fel akarta robbantani. Jó pàr óràval később a csapatom kezdte feladni az esélyt a győzelemre,de én mondtam nekik:- Nyugodjatok meg, mert a remény hal meg utoljàra.... ezért odamentem az ellenfél elé, és elteleportâltam vele, mielőtt felrobbant, egy lakatlan bolygón felrobbant a szörny és vele együtt én is. Az egyik baràtnőm megtalàlta az utolsó gömböt, néhàny prófécia tekercs között... Az egyik egy rólam szóló legenda volt, hogy a csapat legerősebb tagja beteljesíti a sorsàt, hogy legyőz egy ősi ellenfelet. A csapatom magàra maradt és nemtudtàk hogy most ki mit tegyen a 7 gömbbel. De amíg a csapat nagy része sírt és búsúlt, az egyik baràtom talàlt a rólam szóló tekercs mellett egy màsikat. Miszerint a sorsunkat sajàt magunk irânyítjuk, és hogy a sorson mindig lehet vâltoztatni....

Egyszer a csata előtt egy mondàt mondtunk egymâsnak, hogy van a vilàg néhàny tàjàn összesen 7 gömb amivel egy kívânsàg teljesül. Mert akinek a birtokàban van az összes gömb az előhívja a sárkànyt, és megfogalmazza a kívànsàgot.... de aztàn vita vàltott fel mindent hogy mi legyen a kívànsàg, vagy hogy igaz-e ez a sztori a gömbökről


2014. aug. 14. 22:51
 1/3 anonim válasza:
Elovastam a neved meg az egész kérdést szerintem függeszt fel a Dragon Ball nézést egy időre :D
2014. aug. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hàt igaz, tegnap néztük az utolsó részt, kicsit sok volt mindenkinek. mert szinte majdnem mindannyian hasonlót álmodtunk XD
2014. aug. 14. 23:23
 3/3 anonim ***** válasza:

"...egy mondt mondtunk egymâsnak...", majd kicsivel később: "...igaz-e ez a sztori...".

Nem érzel itt egy jókora logikai bukfencet?

Kitaláltok egy történetet, majd később vitatkoztok azon, igaz-e.

Ha nem ezt nézitek, hanem valami romantikus filmet, álmotok is más...

2014. aug. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!