Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?...

Mit jelenthet az álmom? Megijedtem mikor felkeltem.

Figyelt kérdés

Fontosnak tartom elmondani az álom elmesélése előtt, hogy lassan 3 éve van barátom 24, én 18 vagyok. Nála aludtam ezen a napon is.

Semmi nem rémlik hogy hogy kezdődött a történet. Első momentum, hogy templomba vagyok, sokan vannak körülöttem, és nagyon sírok, menyasszonyi ruhában. Férjet nem láttam. A legijesztőbb számomra, hogy álmomban a barátom (akivel most is járok) meghalt, én közben férjhez mentem valakihez akit álmomban nem láttam...


Segítsetek, mit jelent ez? Ugye semmi komoly baj nem fog történni? Válaszaitokat előre köszönöm!



2014. júl. 20. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi komoly, a párkapcsolati szorongásaid jelennek meg így az álmodban, ennyi. :)
2014. júl. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 félix008 válasza:
Szerintem azt hogy megkéri a kezed és egy elválszthatatlan párt fogtok alkotni együtmaradtok egy életen át félrelépés nélkül
2014. júl. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm első :)

Második, szerintem nem sok köze van ehhez, de neked is köszönöm!

2014. júl. 21. 10:20
 4/4 anonim válasza:

Szerintem nincs jelentősége ennek az álomnak.

Ez csak egy álom és felejtsd el ;)

15/L

2014. aug. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!