Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek ezek a rémképek?

Mit jelentenek ezek a rémképek?

Figyelt kérdés

A macskám (fekete, létezik) haldoklott, valami fehér izé volt a szája szélén (semmirosszranemgondolni), de én bezártam szegényt a spajzba, mert időre meg kellett csinálnom egy vagon kaját, és senki nem segített, csak megígérték.

Aztán édesapám mondta, hogy keressem elő a nyakláncot amit tőle kaptam, és adjam el a nagybátyámnak. A fiókban a nyakláncom helyett egy zálogcetli volt (mondjuk életemben nem láttam még olyat, ez inkább egy buszjegyhez hasonlított), és úgy tettem, mint aki veszettül keres, találtam egy csomó más aranyat, de nekik csak az én nyakláncom kellett, ami a zaciban volt.

Jelent ez valamit?


2014. aug. 21. 08:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Ahogy nősz föl egyre több a meló (szendvicsek), egyre kevesebb időd van a személyes dolgaidra (macska) akiket háttérbe szorítasz. Úgy érzed senki nem ért meg, szürreálisak és értelmetlenek az elvárásaik és ezeknek nem tudsz megfelelni (nyaklánc).


Őszintén szólva neked kéne megfejteni az álmot, mert te élted át és te éled az életet amire az álom vonatkozik, én csak találgatni tudok.

2014. aug. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, ilyenekre sosem gondoltam, a szendvicsek talán érthetőek, mert általában valahogy mindig én leszek az, aki befejezi a közös melót. De a többiről fogmam sincs, és google is furcsaságokat írt :D

Egyébként 18 vagyok.

2014. aug. 21. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!