Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek ezek a rossz...

Mit jelentenek ezek a rossz álmok?

Figyelt kérdés

Néhány napja azt álmodtam, hogy egy hatalmas, kézfej-nagyságú keresztespók mászkál rajtam, és a szobámban. Amikor néztem a fejét, úgy tűnt, mintha intelligens lenne, valahogy úgy éreztem, és ez ijesztő/morbid volt.


Két napja pedig álmomban valami idegen helyen kirándultam, ahol nem éreztem igazán jól magam, mert össze voltam zavarodva, eltévedtem... Odamentem egy tükörhöz, belenéztem, és nagyon durva látvány fogadott: a fejbőröm be volt pirosodva, tele volt hólyagokkal, hajam sem volt a fejem közepéig. Később megint belenéztem, és akkor a fejbőröm kb. 5 cm-s darabokban vált le a fejemről, úgy szedtem le... Több helyen látszott a koponyám, véres volt.

Nagyon megviselt mindkét álom.


2014. aug. 16. 11:19
 1/2 A kérdező kommentje:

Remélem, nem vagyok rákos. (Hátha nem ezt jelentik az álmaim.) Gyakran szokott fájni nagyon a fejem, és az agydaganattal több egyező tünetem is van.

Illetve, volt pár éve egy polip (jóindulatú daganat), és kisebb fekélyek a belemben.


A másik, amire gondolok, hogy mostanában sok Spartacus-t (sorozat) nézek, és esetleg az is okozhatott ilyen álmokat.


Persze, könnyen lehet, hogy egészen más a jelentésük.

2014. aug. 16. 11:30
 2/2 anonim ***** válasza:
Az álom az ébren töltött időszak alatt felgyűlt információ feldolgozása.
2014. aug. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!