Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álmok jelentenek valamit,...

Az álmok jelentenek valamit, ugyertem beteljesülhet egy álom?

Figyelt kérdés

volt mar olyan hogy megálmodtam egy tanórát és az beteljesült pont ugy ahogy álmodtam. Lehet ez így a szerelemmel is? Mert volt egy almom amiben azzal a fiúval álmodtam ameikbe beleestem és szerelmes vagyok belé.

Most leszek 8.-os



2014. júl. 18. 18:26
1 2
 1/14 anonim válasza:

Ajánlom figyelmedbe "Freud - Álomfejtés" című, nem éppen könnyű, de annál velősebb művét, melyből sokminden kiderül, meg az is, hogy az álmok tulajdonképpen a nappal végzett események egy kicsit szürrealista továbbvitele... :-)


Tehát a valószínűsége bárminek is az életben kb. annyi, mint amikor feldobsz egy pénzérmét és az "írás" vagy "fej" lesz, azaz 50%... :-)

2014. júl. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Aranyos vagy! Én megálmodtam az éretségi tételemet magyarból, még sem volt az a csaj akivel álmodtam!

De ki tudja!? Lehet nálad bevállik!

2014. júl. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
#2/2 "még sem volt meg"
2014. júl. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét választ de annyira szeretném hogy valólra váljon...:)
2014. júl. 18. 18:45
 5/14 anonim ***** válasza:

Van személyes tapasztalatom azzal kapcsolatban hogy az addig foglalkozott dolgokkal álmodunk.


Ma reggel egy rossz alvós este után felkeltem, elkezdtem olvasgatni viccből a természetfeletti lények kategóriát ahol egy csomó szellemes cucc volt, aztán aludtam egy kicsit és szellemekkel álmodtam. Szóóóval más nem is volt benne szinte mivel nem is foglalkoztam mással.

2014. júl. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Igen , létezik de nem minden álom ilyen , amelyik ilyen álom az általában furcsán jön , amire nemis gondoltál , és nagyon életszerü.
2014. júl. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen, beteljesülhet. Nekem nagyon sok teljesül, vagy utal valamire.
2014. júl. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 metalgirl098 válasza:

Nos... Fraud könyvéből tényleg sokat megtudhatsz, és nekem meg semmi jogom 16 éves fejjel megkérdőjelezni, amit egy ilyen ember leírt... De azt hiszem, van más magyarázata a dolognak. Fraud szerint mint azt az első válaszoló is írta, a nap eseményeit dolgozzuk fel éjjel... Plusz általában, még ha nagyon kicsavarva is, de a végyainkat élmodjuk meg. Fraud-i példa rá: A lány azt álmodta, meghalt az öccse. Korábban látta a húga temetésén a férfit, akit szeret, és akivel egyébként családi viszály miatt nem talélkozhat. Szóval az álom nem arra utalt, hogy az öccse meghalt, hanem hogy csak így láthatná újra a férfit.

Szóval nem biztos, hogy az álmok arra utalnak, ami éppen a középpontjukban van. A részletekre is figyelj!

Amiért szerintem Fraud magyarázata nem minden, az saját tapasztalat: Velem is számtalanszor előfordult már, hogy megálmodtam a jövőt. Volt, hogy beugrott az álom, és közöltem valakivel, mit fog mondani a következő pillanatban mondani, és kiderült, hogy pont arra gondolt. De lehet, hopgy ez fatális véletlen.

A rossz hírem az, hogy nálam általában elfelejtődik az az álom, amit a jövőről álmodtam, és csak az adott szituációban ugrik be. Bár koncentrálni kell, és akkor fejleszthető, szóval lehet, hogy emlékezni is fogok majd valamikor. De ez csak nálam van így, tehát nem kell frászt kapni.

Aztán ott van az, hogy állítólag akivel álmodsz, az elalvás előtt rád gondolt, meg ott van még a telepátia, amikbe ne éld bele nagyon magad, de szerintem annak még utánajárhatsz. Hát, kívánom, hogy sikerüljön... Ismerős a szitu. ;)

2014. júl. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én egyszer azt álmodtam , hogy az állomáson az orrunk előtt ment el a vonat . És másnap tényleg így volt . XD
2014. júl. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nekem is így van hogy megálmodtam a jövőt és az fokozatosan elfelejtődött és csak akkor ugrott be!
2014. júl. 19. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!