Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sűrűn vele álmodok, miért?

Sűrűn vele álmodok, miért?

Figyelt kérdés
Általános suliban, 1-8-ig egy osztályba jártunk, majd 8.-ba egész végig a padtársam volt az illető. 8.-ban ismertük meg egymást igazán, sokat beszélgettünk és sokat lógtunk együtt az által, hogy padtársak lettünk. Nos, 8. év végén sajnos elköltözött nagyon messzire, és rá 1 évig még beszéltünk, azóta viszont nem (3 éve nem beszéltünk, most érettségiztünk le mindketten) lassan 1 éve, heti 1x legalább vele álmodok, ahogy együtt vagyunk, és nem ám ilyen felszines álmok, hanem mély nyomokat hagyó álmok, amikre emlékszem napokkal később is. Nos, vajon miért?? Miért álmodok vele ilyen sűrűn? 3 év alatt, nem is gondoltam rá semennyit, és még is, álmomban valahogy előjön és nagyon jókat álmodok vele! Miért Ő jön elő heti 1x az álmomban? (én 19/F a lány is 19 éves)

2014. aug. 26. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Az agyad így próbál kárpótolni. Ha a valóságban nem érheted el, legalább álmodban lehess vele.
2014. aug. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ilyesmiben hívők válasza: az égiek azt sugallják neked, hogy fel kell venned a kapcsolatot vele, mert neked teremtették, stb. stb. vagy valami ilyesmi.

Az én válaszom: a kellemes emlékek módosulhatnak egyéb dolgokká, előjöhetnek az agy alvás közbeni működése közben, sőt, akár valamiféle vágyakozás is lehet belőle. Ez viszont jó ötletet ad, hogy vedd fel vele a kapcsolatot a régi barátság ürügyén. Ok: mert miért ne? Aztán meg ki tudja, mi lesz belőle.

2014. aug. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva azt gondolom hogy a róla szóló álmaid egy jobb időre emlékezés, mert jelenleg valamit hiányolsz vagy problémád van ami nem hagy nyugodni.
2014. aug. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!