Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok ilyen sűrűn...

Miért álmodok ilyen sűrűn iskolai dolgokkal, meg visszatérő dolgokkal?

Figyelt kérdés
legalább is olyannak tűnik, mintha egyszer már álmodtam volna ilyet. utóbbi 3 napban iskolával álmodtam, nem emlékszem konkrétan mit, de konkrétan volt benne olyan, akivel megszakitottam a kapcsolatot még régen, a többiben meg nem tudom. Meg ilyen álmok, hogy valakit levideóztam és véletlen neki ment egy ember, nem tudom minek videóztam már. Meg ilyen fura helyen éltem, ahol együtt éltek az iskolások és kilettünk közösitve, merthogy valamit csináltunk a földönkivüliekkel, pedig előző pillanatban fürödtünk épp és a földön kellett aludni, úgy, hogy futottunk és akinek volt helye a földön az aludt, valaki meg a közepére esett, nemértem. meg egyéb részletek.
2014. ápr. 19. 10:01
 1/5 anonim válasza:
En is gyakran álmodom az iskolammal, es olyanokkal akik közel állnak a szívemhez. Van a telefonomon egy alkalmazás, én ott próbálgattam megfejteni őket
2014. ápr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az iskolának egyebkent a kreativitasodhoz van koze, hogy mostanaban egyre tobb az ötleted, es a terved..rs ezeket meg kene valositanod. Az az ember pedig nagyon hiányzik neked, es meg mindig nem tudod torolni.ujra kapcsolatba kene lepned vele. A videó pedig az emlékeket szimbolizalja
2014. ápr. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló.

Nem tudnál belinkelni egy olyan oldalt ahol ilyenek vannak,mert én is sokat álmodok az iskoláról és tényleg nagyon sok ötletem,terveim vannak az életben.

2014. ápr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan a személy hiányzik, hanem a régi hangulat. A személy maga kissé változott. Amúgy én is kiváncsi lennék rá. Magát az iskolát nem szeretem különben és rettenetes tanuló vagyok, de igen, tervezem, hogy belehúzok.
2014. ápr. 19. 15:12
 5/5 anonim válasza:
Ezzel én is ugyanigy vagyok. Az meg hogy nekiment az ember, azt jelentheti hogy valamifajta ellenállásbaa ütközol, es magadban sem vagy biztos
2014. ápr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!