Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van egy visszatérő álmom...

Van egy visszatérő álmom mostanában. Valaki segítene mégis mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Egy szállodában vagy panzióban vagyok. A falakon sötét barna színű lambéria. A pincében hűtők. Keresek mindig egy hűtőt de nem találom. Volt az egyikben sütemény, mindig különböző emberekkel beszélgetek, de mindig ugyan ott. Van egy szoba ahová ha benézek mindig meglátok egy férfit, nem látom az arcát de mindig megijedek és felkelek. Ma folytatódott az álom. Egyszer a házunk előtt voltam és hallottam hogy hívnak a szomszéd lépcsőháztól. Mikor odamentem egy rendőr egy halott csecsemőt vitt egy kosárban. Azt mondták valami fickó kidobta az ablakon. Ekkor felkeltem a sírásra. Nem tudom kipihenni magam sosem. Tudnátok segíteni mit jelenthet mégis ez az álom?

2014. aug. 27. 11:13
 1/2 anonim válasza:
Történt veled mostanában olyan történés, ami akár egy kicsit is kapcsolódna az álmodhoz?
2014. aug. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem ezen már sokat gondolkodtam de semmi hasonló
2014. szept. 4. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!