Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mégis csak lesz reptillián...

Mégis csak lesz reptillián invázió a föld ellen? Kérem 404-et és ufó-kutató válaszát, és Árpádét is aki mostanában eltűnt, írjatok.

Figyelt kérdés

A Gyíkemberek


Különböző helyekről származnak, beleértve az űr Alfa Draconis nevű régióját. A reptiliánok fajtái között vannak azok amelyek a mi rezgésszintünkön kívül helyezkednek el (a 4. dimenzióban), és a fejlett Földi gyíkokat is, amik megmenekültek a kataklizmától, ami kipusztította a dinoszauruszokat.


Földönkívüli Gyíkok


A Drakonidák faja földönkívüli gyíkokból áll, akik az Alfa Draconis csillagrendszerből származnak. Általában véve a drakonidák intergalaktikus megszállók, mivel kifigyelik és beleavatkoznak más életformák társadalmába. A háttérből szeretik manipulálni a társadalmat, és csak akkor fognak nyíltan támadni és hódítani, amikor a prédájuk technológiai fejlődése fenyegetést jelent számukra. Nagyon valószínű, hogy néhány Drakonida együtt dolgozik az Interdimenzionális Reptiliánokkal, mint szövetséges. Mindkét fajta idegen entitás képes felhasználni a pszichikus energiákat, amiket az emberi agy bocsát ki erősen érzelmi hatások esetén. A 3. és 4. dimenziós reptiliánok az ember félelméből és pánikjából táplálkoznak. Ezenkívül képesek összeuavarni az embereket azzal, hogy kivetítenek egy mentális képet, s így emberként jelennek meg (mint a fekete ruhások), vagy elködösíthetik bárkinek az emlékeit akik találkoznak velük.


Mikor a Drakonidák látják hogy az általuk megszállt civilizáció közelít ahhoz a technológiai fejlettséghez ami felfedheti a gyíkok rejtett tecékenységét, nyílt támadásba kezdenek kisbolygónak vagy meteornak álcázott hajóikkal. (Megjegyzés: Néhányan feltételezik, hogy a reptilián anyahajó közvetlenül üstökösök mögött halad, amik nagyjából a tervezett irányba tartanak, és az üstökös gravitációs erejét is kihasználják az űrhajó mozgatására. Az üstökös magja véd a csillagközi törmelékkel szemben, és megakadályozza, hogy bárki felismerje, mennyire fejlett a hajójuk. A Mennyország Kapuja kultusz félreértelmezte az idegen propagandát amit médiumok közvetítettek, és azt hitte, a Hale-Bopp üstökös volt az inváziós flotta. Részletekért lásd a “Jézus egy Borg” című írást.


Az inváziók között a gyíkpopuláció nagy része hibernált állapotban él az anyahajón. Egy kis csoport felügyeli a hajó mindennapi műveleteit és kezeli a hibernációs kamrákat, míg az inváziós parancsra várnak. A bolygó felszínén élő gyíkok biztosítják hogy jelenlétük ne tudódjon ki, különböző életformákat rabolnak el, és megfigyelik a felszín lakóinak technikai fejlődését. Ha olyan fajt találnak aminek jellegzetességeit manipulálni akarják, reptilián-DNS-t ültetnek beléjük, ezzel megkezdve egy keresztezési programot. Néhány Greysand és Északi fajtát ezzel a módszerrel igáztak le és asszimiláltak.


Földalatti bázisaikról készülnek elő az anyahajó érkezésére, úgy, hogy ember-gyík félvérek hálózatát hozzák létre a felszíni kultúrában, különböző szinteken: Katonai ipari létesítményekben, kormánytestületekben, vallásokban, UFO/paranormális csoportokban, papi rendekben, stb. Ezek a hibridek, akik közül nem mindegyik van tudatában a reptilián genetikus elmeprogramozásnak, gyík-ügynökökként szolgálnak, előkészítve a terepet egy reptiliánok által vezetett invázióhoz. Mielőtt megközelítenék a bolygót, a hatalmas reptilián sereg felébred a hibernációból, és felkészül a harcra. Mikor kezdetét veszi az invázió, fentről és a föld alól is támadnak. Furcsa vadászhajók, gyíkpilótákkal, szürkék és ember-gyík ügynökök leereszkednek a felhőkből, míg mások felemelkednek a földalatti barlangokból és városokból, lerohanva a felszíni kultúrákat teljesen váratlan módon.


A reptilián fajok, mint a minden kollektív tudattal rendelkező faj, telepatikusan kommunikálnak. Fejelett telepatikus képességeik által képesek felhasználni más fajok agya által kibocsátott energiákat.


A Drakonida fajok közül legalább egy birtokol bőrszárnyakat, amit az elraboltak csuklyának vagy kapucninak véltek. Ez a faj körülbelül 2,5 méter magas, a föld alatt él, és éjszaka jön elő. “Molyembereknek” nevezték el őket, és ez a forrása az angyalokról, démonokról, vámpírokról, vízköpőkről, valkürökről és más szárnyas lényekről szóló mítoszoknak.


A különböző földönkívüli reptilián fajoknak különböző terveik vannak, de a legtöbbjük az idegen fajokon való uralkodásra és bolygójuk erőforrásainak kiaknázására koncentrál. Rosszindulatuk és mások személyes jogainak nyilvános semmibe vétele az emberiség halálos ellenségévé teszi őket.



Egy kérdés még, mi már elértük azt a technológiai színtett hogy veszéllyel fenyegessük a reptilliánokat.


2011. jan. 16. 16:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
szia én vok Árpád Am nem tudom a kérdésre a választ de én vok Arpi
2011. jan. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

(az előző vválaszadó :Árpád)

Ez nem kamu tényleg én vagyok árpád

2011. jan. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
38%
Am monták már hogy túl sok ben10-et nézel:Árpád
2011. jan. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Figyuz szerintem nem lenne semmi haboru ,mert ha egyaltalan vannak idegenek szerintem ha eddig nem csinaltak semmit eddig se fognak.

(Az en velemenyem szerint)

Amugymeg nem bantaskeppen mondom de ...te honnan tudod ezeket ?:D

Mert erdekelnek az ilyen dolgok engem is :D

2011. jan. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

A "szerző" forrása:

[link]

2011. jan. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Már sokszor megírtam, Diator, hogy felejtsétek el ezt a gyerekes starwarsos világot!


Értsétek meg : a hüllők, gyíkok, azaz reptilián fajok beavatkozása, az emberiség GALAKTIKUS ŐSMÚLTJÁT JELENTI, melyen már RÉG túl vagyunk!


Az emberiség MAI fejlődési állapotában KIZÁRT, hogy a KÖVETLENÜL be tudnának avatkozni abba a folyamatba, ami MOST zajlik : a FÖLD FELEMELKEDÉSÉBE AZ ÖTÖDIK DIMENZIÓBA!


Viszont aki továbbra is kitart a régi galaktikus háborúk egoisztikus világképnél - és itt sajnos 404-es világképénél is súlyos problémákat látok, mivel sokszor az ő információi félelmet gerjesztenek, vagyis nem mindig a SZERETET-energiákból beszél -, az nem érheti meg azokat a folyamatokat sem, amelyek ITT ÉS MOST zajlanak a Földünkön, a Naprendszerünkben és Galaxisunkban : azaz a legmagasabb rezgésű intergalaktikus Fény megjelenését, és mindenkire való kiáradását!

2011. jan. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
40%

Hogy hihet el bárki is ilyet?

Egy lepukkant hetvenes évekbeli zug-scifiíró hihetőbb sztorit ír ennél...

Szánalmasak vagytok.

2011. jan. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Ufó kutató!

neked ezekről honnan van tudomásod?

nem azért kérdezem, hogy szórakozzak rajtad, hanem érdekel

2011. jan. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
58%
vagy esetleg a kristálykoponyákról van valami tudomásod?
2011. jan. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Sok filmben volt hasonlo!

Mondjuk a ki vagy dokiban a szilluriak ok is gyikemberek es a fold alatt eltek lehibernaltak magukat amikor a dinoszauruszokat elpusztitotta a meteor.szerintem van hasonlosag koztuk es a reptilianok kozt :P nem tudom miert :)

2011. jan. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!