Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt, mikor a...

Miért álmodtam ezt, mikor a valóságban nem érzek így? (többi lent…)

Figyelt kérdés

egy olyan fiúval álmodtam (20 L vagyok), akit csak 2x lártam. igaz, megfogott a jelleme, meg tényleg, amikor megláttam, másnap azt vártam, hogy mikor látom, és láttam is, de nem jön be, meg szerintem én sem neki, mégis ilyen kilengéseim vannak érzelmileg.

viszont azt is tudom, hogy sosem lehetne vele semmi sem, mert sokkal jobbat talál. és ugyanezt álmodtam, hogy jobbat talált nálam, és sírva keltem fel. mit jelenthet ez?

nem hinném, hogy szerelmes vagyok, mert elég csalódás ért már, és általában meg tudom tartani az érzéseim a közömbös szinten, mégsem hagy nyugodni az álmom.

miért álmodtam vele, amikor nem is akartam? ez egy jel lenne, vagy csak esetleg tudat alatt valami vágy, hogy : "de na mégis.." ?


2014. aug. 29. 08:15
 1/6 anonim válasza:
megszemélyesített valamit az álmodban mivel ő volt rá a legjobb szereplő....lehet csak a szenvedésed kiéléséhez játzott szerepet....nem vagy kicsit törékeny?
2014. aug. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

de, az vagyok, amióta 'bogarat ültettek a fülembe', hogy senkinek sem kellenék. meg is van. azért álmodtam, mert bennem van az, hogy amit mondtak, az az igazság, és ezért beleképzeltem őt is ebbe, és emiatt volt minden.

*rohadjonmegexem* :D

2014. aug. 29. 08:35
 3/6 anonim válasza:
Az álmok lehetnek jóslások is .Vagy ő az igazi életed végéig vagy csak vágysz egy pasira .Sírás álomban az mindig a lélekből jön tehát megfogod bánni ha ezt elhalasztod .Sok szerencsét !
2014. aug. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
a sírás az csak azt jelenti hogy álmodban kevésbé vagy önkontroll alatt...
2014. aug. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ha bedrogozod magad is sírhatsz az is nagyon a lélekből jön majd.........nem ,csak nem leszel önkontroll alatt
2014. aug. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#3: mégis, hogy lehetne ő az igazi? nem is ismerem, csak 2x láttam. nem hiszek az ilyenekben. elszalasztani meg nem tudom, mivel kb semmi sem lesz belőle :)

#4: nem tudom

5#: haha, nem drogozok. :D

2014. aug. 29. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!