Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki megtudná fejteni az...

Valaki megtudná fejteni az álmom? Számomra nagyon durva volt. Befolyásolja a jövőm vagy valami más tészta? Vagy talán magányosság?

Figyelt kérdés

Szóval..(remélem nem lesz hibám,mert egyeseket zavarja^.^)

2 álmot szeretnék leírni,ami engem nagyon idegessé tesz.


1.) Hát,ezt olyan 1 hónapja álmodtam.(Tiszán emlékszem rá és azért gondoltam,hogy beleavatom a többibe.) Reggel fele volt,ha jól tudom 6 előtt.Tisztán úgy nézett ki a szobám,a nappali,a minden..csak a lépcsőház nem volt ugyan olyan.(lakásban élek,ha valaki nem értené) Az emeleten lakok a legfelsőn,és amikor leszerettem volna nézni nagyon megszédültem(nagyon sötétség volt). Nagyon lassan sétáltam felfele.A mamám kiáltotta,hogy menjek vissza.Én nem mentem.A pincében voltam ott volt a legsötétebb helyen.Mintha lidérc lett volna a hátam mögött.De az valami más volt.Hátrafordultam nem volt ott.(ez sokáig így ment)És megláttam.Nagyon hasonlított valakire,de már nem emlékszem,hogy kire.Agyara volt:D Tényleg szép volt meg minden,de gonosz.És nem,nem néztem rémisztő filmet.Lehet,hogy egy rossz álom volt,de ilyen még soha nem történt.Úgy keltem fel,hogy rohadtul dobogott a szívem,mint még soha és természetesen le voltam izzadva és könnyes voltam.Esküszöm még nem volt ilyen.Ja,igen a nő,mintha anyámra hasonlított volna,vagy az egyik rokonomra.A vége az volt,hogy bezártam valamibe és sírtam,mert asszem a mamám lett az áldozata.Igen,jól emlékszem.

Ennél azt szeretném megtudni,hogy magányos lennék vagy valami halál esethez részesülnék?(szeretném elkerülni a bajt,ha netán igazam van:( ).


2.) Ez egészen rövid lesz.Csak annyi,hogy az ágyamban aludtam és valahogy ott feküdt valaki.Asszem megint a mamám,mert vele élek.Nos.Egészen csak annyi,(hajnali 3 volt) hogy valaki befogta az orrom,de hagyta,hogy mégis lélegezzek.De egy egészen picit.Az illata olyan volt,mint aa..a..nem tudom,de kellemes volt.(nárciszhoz hasonló talán). De tudtam,hogy csak álom és fent voltam,mert nem bírtam aludni.Kinyitottam a szemem és megint csak ugyan úgy dobogott a szívem,mint az előbbinél.És tényleg..fulladoztam.Nem bírtam megnyugodni és ez tegnap történt.

Mi lehet ez?Hónaponként gyötröm magam?

Ideges vagyok?

Mért pont nárcisz illata volt a kéznek?(ahhoz hasonló)

Nem használunk semmilyen nárcisz sampont,virágot vagy mást.(talán ahhoz hasonlóakat..nem tudom)

Nagyon érdekelne,ha ez a jövőmet befolyásolná..(ne nevessetek ki,tényleg rossz volt)


(15/F)



2014. aug. 30. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Nemsok ember tud álmot fejteni és nem is ezzel kéne foglalkozni, hanem az élet elviselésére. 18 év körül kezdesz csak el szert tenni a saját erődre (felnösz), ekkor jön el az életfeladat is de neked megigérték hogy jó jövöd lesz, amint a korábbiba álmodba látszott. Ezt már nincs kedvem megfejteni.

Tehát majd találkoztok, befogadnak, felébredsz, megszületsz, ödvözülsz, kinyilik a harmadik szemed, végigmegy a kundalini, rátalálsz a mesterre, beavatást kapsz, és rálépsz az ösvényre is.

Az élet olyan mint egy kajacsata, amig nem vagy elképesztö ügyes rád is megy és az rossz, undoritó érzés, végül már nem dobálsz és valahogy rád sem dob senki, mert olyan szép leszel. Majd lesz vezetés ami keresztülvisz minden szükséges tapasztaláson, hátul ott a fény ami most is örködik feletted, de teljesen láthatatlan (mint Isten)

Tanuld ki elöször a világot, vivd meg a harcokat, a változások és érzések mindig vezetnek abban mivel kell küzdeni, mert nagyon sokmindennel. Majd ha felnösz és van sok xp-d, eltudsz fordulni a világtol, egyedül is boldogulni és meghallani a mestert, onnantól meg már egyenes az út az egész kibontásához, nagy csodához. Majd a kundalini a megfelelő pillanatba végigmegy amikor elöször eljutsz a legmagasabb szintre, örökre megváltoztat és eltörli az egész nagy szint karmáját, olyan szemléletet ad amit nagy önbizalommal használhatsz, látod vele az aurát, tudsz jósolni vagy asztrálutazni, de messze a legjobb a fény természete és mindent megerösitö ereje amit ök adnak.

csak bizonyits a Mesternek aki benned él és egy Istennel, ö ad nehéz életet és próbákat most, és ha eljött az idő megismerteti a módszert is, most csak örködik hátul a rosszban de sok dolgot sem enged meg, például beilleszkedést, sikert, párkapcsolatot a kritikus idöszakokban.

És ne feledd az egész most még érthetetlen és sokkal kisebb mint ahogy elképzelnéd, de mégis igaz és sokkal nagyobb lesz töle Te és a világ, ha eléred, mindenkinek ez a rejtett célja és aki egyszer elérte az ismét könnyen eléri, de amig folyamatban van egyátalán nem ugy tünik hogy elérné hanem egyre nehezebbé és nagyobbá válnak a dolgok, és majd hirtelen folynak szét a békében, az a semmiből (Istenből) jön.

üdv

2014. aug. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)Ez számomra nagyon hasznos válasz volt.
2014. aug. 31. 09:05
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Azért ezt megmagyaráznád?

"Az emeleten lakok a legfelsőn,és amikor leszerettem volna nézni nagyon megszédültem(nagyon sötétség volt). Nagyon lassan sétáltam felfele. ... A pincében voltam ott volt a legsötétebb helyen." Tehát:

az legfelső emeleten laksz és amikor lenéztél szédültél. A legfelső emeletről elindultál FELFELÉ, míg eljutottál a PINCÉBE?

2014. szept. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

LEFELÉ.Elnézést ezért az aprócska hibáért-.-

Kérlek a kérdéssel foglalkozzál máskor:)

Köszönöm,leülhetsz:)

2014. szept. 2. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!