Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Halott édesapámmal álmodni...

Halott édesapámmal álmodni mit jelent?

Figyelt kérdés

Pár hete halt meg. Nemrég hallottam egy ismerősömtől, hogy ő álmodott a szüleivel 1x. Megnyugtatta őt és utána soha nem álmodott velük. Lefekvéskor mindig eszembe jut ez a sztori. Aztán a múlt éjszaka azt álmodtam, hogy volt egy összejövetel, ott volt az apukám. Ő is segített pakolászni, dolgoztunk. Egyszer csak annyit mondott: Ne cigizz fiam!


Tudni kell rólam, hogy titokban szoktam cigizni. Az apukám tudta vagyis sejtette de nem szólt. Szoktam esténként kimenni egyet elszívni és arra gondolok, ha faterom ezt fentről látja... Ő már 3 évvel ezelőtt letette. Akkor műtötték rák ellen. Azóta nem gyújtott rá. Most tudatosan jelent meg az álmomban és valamit akart ezzel mondani vagyis mondott. Vagy csak azért jelent meg mert mindig arra gondolok, hogy ha ezt tudná, meg az ismerősömnek megjelent...


2014. aug. 31. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy hiányzik.
2014. aug. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Halottal álmodni, hideg időt jelez.
2014. aug. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

az én nagymamám azt szokta mondani, hogy esőt jelez :)


Őszinte részvétem. Ennyi idő után természetes, hogy álmodsz róla.

2014. aug. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mivel ő rákban halt meg, így félt téged, ezért figyelmeztetett, hogy ne cigizz.


Egyébként érdekes, ha én halottal álmodom, akkor általában másnap eső lesz.

2014. aug. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmit. (Azt végképp nem, amit a 4-es mond...)
2014. aug. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az, hogy meghalt az apád egy nagy megrázkódtatás, nagy esemény, ezért jelent meg álmodban. Az hogy figyelmeztetett, hogy ne cigizz, az meg a saját lelkiismereted lehetett az álmodban, az szólalt meg.
2014. aug. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

teljességgel biztos lehetsz benne,h ő jelent meg...:)

Figyelj az intő szavaira...mindig ott van veled,úgy alakítsd az életed h büszke lehessen rád:)

2015. dec. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Apád álmodban üzent, mert csak ez a csatorna volt az amelyen keresztül tudott neked üzenni.


Gondolom azt üzente, h ő már boldog és szeretné, h nélküle is boldogulj.

2016. jan. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!