Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szoktatok álmodni idegen...

Szoktatok álmodni idegen férfiakról?

Figyelt kérdés

Olyanokról akik valószínűleg nem is léteznek, de álmotokban pontosan látjátok az arcvonásait és nagyon tetszik nektek és valamiért nagyon szimpatikus. Az ilyen álmokban esetleg kialakul a kölcsönös vonzalom is, és úgy érzitek van valami közötök hozzá. Olykor előfordul a szex is, vagy valami testi kontaktus.

Nekem férjem van, akit nagyon szeretek és ébren nem szoktam idegen férfiakról ábrándozni. Ezért nem értem, hogy néha miért lép be az álmomba egy titokzatos idegen. Legutóbb pl. egy gyönyörű szép arcú fiatal sráccal álmodtam. Valami volt köztünk, de nem emlékszem pontosan. Nem adta meg az elérhetőségét, ezért elmentem valakihez, aki felírta a nevét egy papírra, valami furcsa neve volt, kicsit talán keletiesen hangzott. Ami azért is vicces, mert amikor felébredtem, elkezdtem gondolkodni, hogy mi is volt felírva a papírra és akkor az jutott eszembe, hogy "Jani in" :-D De már korábban is volt ilyen, hogy más pasival álmodtam, aki meg amerikai volt és akkor is ébredés után a nevére véltem emlékezni.


2014. aug. 21. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

igen

17/f

2014. aug. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Persze csomószor 13/L Tök fura !! HA esetleg ez az ember lenne akkor nem vagy egyedül:

[link]


Erről a pasiról van egy weboldal ahol az emberek a saját emlékeiket osztják meg erről az emberről aki titokzatosan megjelenik az álmokban a világ minden táján, de senki sem ismeri EZ az a weboldal:

[link]


Remélem segítettem ezzel a pár linkkel

2014. aug. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2. Köszi, de nem az esetem még így rajz alapján sem :-)

Azt gondolom valaki összerakott egy ideált a beszámolók alapján, mivel az ember ébredés után nem emlékszik apró részletekre, ezért a rajzon azok a vonások szerepelnek, amiket a leggyakrabban elmondtak a megkérdezett alanyok. De nekem ez így egyben teljesen valószerűtlen. Abban azért segítettél, hogy mással is előfordul ilyen, de szerintem teljesen egyéni, hogy ki hogy emlékszik vissza. Nekem ez a rajz (ne haragudj) de inkább "wanted" :-D mint valami keleti bűnöző. :-D Akiről legutóbb álmodtam, akkor már inkább hasonlít Keanu Reavs-re fiatalabb korából, de attól sokkal jobb volt.

2014. aug. 21. 13:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam, hiába élek párkapcsolatban.

Szerintem ezzel semmi probléma nincsen, én szeretek álmodni :)

2014. aug. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ivcs válasza:
100%
állítólag álmunkban csak olyan emberek jelennek meg, akiket már az életünk során láttunk, lehet az egy közeli ismerős, de olyan is, akit csak futólag láttunk meg valahol az utcán
2014. aug. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
az Előző mondja jól, neki van igaza. Az agy 24 órában folyamatosan mint egy kamera veszi fel és tárolja is egy részét a látottaknak, amit álmodban bármikor eléd vetíthet.
2014. aug. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!