Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban meghaltam, majd...

Álmomban meghaltam, majd fehér volt minden. Miért?

Figyelt kérdés

Lényeg az, hogy lövöldöztem álmomban és ahogy térdelek az egyik épületen és szórnám neki, vmiért nem találtam el az illetőt. Ekkor még pontosabban próbáltam, de semmi. Ahogy szórom neki tovább eredmény nélkül, egyszercsak azt veszem észre, hogy tekeregve jön egy rakéta és becsapódik mellém úgy 2m-re, akkor elkezdtem bizakodni hogy siman túlélem, de nem így történt...semmi fájdalmat nem éreztem, de mintha az idő lelassult volna. láttam ahogy lassan kigyullad a ruhám majd ahogy jön a robbanás és ekkor minden fehér volt körülöttem és csak vártam, hogy mi fog történni, de végig nyugodt voltam. aztán ahogy lebegek, lazulok a fehérségben egyszercsak mintha egy örvény elkapna és látom, ahogy az ágyamban felébredek...nah ekkor ébredtem ezzel egy időben jah amit egy hangos háááááá szerű sóhaly-ordítás jellegű kisért.

Annyit mondtam utanna...állat voolt ..:D

Nah mit is jelent ez?



2014. szept. 1. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Sokat játszol azzal a gyp-seknek való coddal
2014. szept. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
EZ CSAK EGY ÁLOM a képzeleted szüleménye lehet hogy nem kéne vagy nem is kelett volna horrort vagy ilyen hasonló filmeket nézned
2014. szept. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Kevesebb játék és tv, sokkal de sokkal több valódi élet a megoldás... Próbáld ki csak egy hétig, hatalmas változást fogsz tapasztalni!
2014. szept. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg nem tudok egy normálisat álmodni, és egy éjszaka alatt több független dolgot is álmodok, ha álmodok. Miért?
2014. szept. 2. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs tévém, nem játszom, mégis ugyanilyen álmom volt. Felrobbant mellettem a gázpalack, kirepültem az ablakon, minden fehér lett, vagy inkább olyan opálos, az idő pedig lelassul, és vártam, hogy elkezdjek körbe forogni, majd szétrepítsen a centrifugális erő. Szerencsére még előtte felébredtem.
2014. szept. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az első 3 válaszoló: mé ilyen eget verően atom nagy fóliába tekert kib*-*asz**tt f**szkalap? Ne játszá coddal meg legyen életed meg mi vaan? Takaroggyatok ma vissza oda ahonnan jöttetek...20 kilos hulladékok. Szerencsétek, hogy nem 4szemközt beszéltük ezt meg mer ilyen válaszok után repült volna a gambás...
2014. szept. 5. 11:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Fehér szin Istent jelenti.

Lövöldözés=kötekedés, nonverbális támadás

Rakéta=nagy igazság mástól ami megváltoztat

Kigyullad a ruhád és fehérséget látsz=a jövőt jelenti, nagy és biztos jövő áll elötted és nem kerülheted el!

Elpusztul a régi, és jön az új, és fehér lesz mint az első lovas!

Kövesd Istent, mert a fény megadatott neked, és vezetni fog utadon, és sok dolgot megismersz hamar, lesz önbizalmad mielött eljön az amiről az álom szólt.

2014. szept. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
helyesírás op
2014. szept. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!